الحاق ۱۶۰ هکتار به محدوده شهر زنجان

زنجان-رئیس اداره نظارت بر طرح‌های توسعه و عمران راه و شهرسازی استان زنجان گفت: الحاق ۱۶۰ هکتار از زمین‌های شمال گرده داغ به محدوده شهری شامل اراضی هیچ‌کدام از شرکت‌های تعاونی مسکن نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوذر جعفری، با اشاره به مصوبه شورای برنامه ریزی استان مبنی بر الحاق ۱۶۰ هکتار به محدوده شهر زنجان در محدوده شمال گرده داغ، تاکید کرد: ۱۶۰ هکتار زمین تنها برای مولدسازی و ایجاد منابع مالی برای طرح‌های دولت در حوزه شهرسازی و تولید مسکن به محدوده شهر زنجان الحاق می‌شود.

وی با اشاره به مصوبه شورای برنامه ریزی استان مبنی بر الحاق ۱۶۰ هکتار به محدوده شهر زنجان در محدوده شمال گرده داغ، بیان داشت: به اطلاع شهروندان می‌رسد تمامی اراضی فوق در مالکیت دولت است.

رئیس اداره نظارت بر طرح‌های توسعه و عمران راه و شهرسازی استان زنجان، افزود: تنها در راستای مولدسازی و ایجاد منابع مالی برای طرح‌های دولت در حوزه شهرسازی و تولید مسکن، زمین به محدوده الحاق می‌شود.

جعفری متذکر شد: اراضی مذکور تنها در مالکیت دولت بوده و هیچ مجموعه غیردولتی و به خصوص تعاونی‌های مسکن در محدوده ۱۶۰ هکتاری مذکور زمینی در اختیار ندارند.

وی تاکید کرد: از شهروندان درخواست می‌شود تحت تأثیر شایعات افراد سودجو که در پی ایجاد التهاب و ایجاد قیمت‌های کاذب در بازار هستند قرار نگرفته و دچار ضرر و زیان ناشی از معاملات در این حوزه نشوند.

کد خبر 5564885

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha