۱۴ دی ۱۳۸۹، ۹:۱۴

رئیس سازمان سنجش در گفتگو با مهر خبر داد: مهمانی مبنا شامل دانشجویان کارشناسی ناپیوسته نمی‌شود/ جزئیات انتقال

رئیس سازمان سنجش در گفتگو با مهر خبر داد: مهمانی مبنا شامل دانشجویان کارشناسی ناپیوسته نمی‌شود/ جزئیات انتقال

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تا جایی که اطلاع دارم میهمانی مبنا شامل حال دانشجویان کارشناسی ناپیوسته نمی‌شود، گفت: دانشجویان کارشناسی ناپیوسته باید برای انتقال از آئین نامه نقل و انتقال استفاده کنند.

محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: میهمانی مبنا اصولا برای دانشجویانی است که 19 - 18 سال بیشتر ندارند یعنی تجربه دانشجو شدند را ندارند و در ابتدای جوانی و نوجوانی هستند اما دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته کسانی هستند که حداقل 2 سال در دانشگاه تحصیل کرده و دیگر راه و چاه را بلد هستند از این رو انتخابهایشان را باید درست انجام دهند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: اگر برای یک دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مشکل حادی پیش آمده باشد و متقاضی انتقال باشد، می تواند از آئین نامه نقل و انتقال استفاده کند.

سرورالدین خاطرنشان کرد: بالاخره مقامات و مسئولینی هستند که دستور آنها هم قانون است و دانشجوی کارشناسی ناپیوسته اگر به مشکل حادی برخورد کرد می تواند از دستور مقامات استفاده کند.

وی در پاسخ به اینکه دانشجویان در چه زمانی می توانند از آئین نامه نقل و انتقال استفاده کنند به مهر گفت: 2 زمان برای ارائه درخواستهای نقل و انتقال در آئین نامه مربوطه ذکر شده است. دانشجویان متقاضی نقل و انتقال یک بار در آذر ماه و یک بار در اردیبهشت یا خرداد ماه هر سال می توانند درخواست خود برای نقل و انتقال را به دانشگاهی که در حال تحصیل هستند ارائه کنند.

کد خبر 1224436

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha