۲۱ خرداد ۱۳۹۰، ۹:۵۷

رسانه ها منتشر کردند:

جزئیات زندگی سه زن در شرم الشیخ/ جنگ لفظی در کاخ مبارک پایانی ندارد

جزئیات زندگی سه زن در شرم الشیخ/ جنگ لفظی در کاخ مبارک پایانی ندارد

رسانه های مصری اخیرا گوشه هایی از زندگی همسران علاء و جمال مبارک به همراه همسر دیکتاتور مخلوع مصر را در کاخ شرم الشیخ که لحظاتی پراز اضطرابی را می گذرانند، منتشر کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روزنامه صوت الامه مصر، در حالی که "حسنی مبارک" همچنان در بیمارستان شرم الشیخ جهت درمان بسر می برد، منابع مصری از جنگ لفظی میان زنان دو پسر دیکتاتور مخلوع خبر می دهند.

در روزهای اخیر با توجه به زندانی شدن "علاء" و "جمال" فرزندان دیکتاتور مخلوع و حضور مبارک در بیمارستان، "سوزان مبارک" به همراه همسران علاء و جمال به تنهایی در کاخ ریاست جمهوری زندگی می کنند.

رسانه های مصری با اشاره گوشه هایی از زندگی فعلی این سه زن در کاخ مبارک در شرم الشیخ اعلام کردند: همسران علاء و جمال مبارک به همراه همسر دیکتاتور مخلوع مصر لحظاتی پراز اضطراب و گریه را می گذرانند. آنان در انتظار سرنوشتی نامعلوم برای همسران خود هستند.

بر این اساس، "هایدی راسخ" همسر علاء و "خدیجه الجمال" همسر جمال روزهای پر تنشی را تجربه می کنند و پس از زندانی شدن همسران خود اخیرا در کاخ شرم الشیخ درگیریهای لفظی با هم داشته اند.

بنابراین گزارش، در هر کدام از این درگیریهای لفظی که میان همسر مبارک و زنان علا و جمال رخ می دهد یکی از آنها در صدد قدرت نمایی بر می آید. اما سوزان مبارک در برخی موارد تحمل این درگیریها میان هایدی و خدیجه را نمی آورد و شروع به گریه کردن می کند.

در یکی از این جنگهای لفظی همسر علاء مبارک به همسر جمال تاکید کرده که از زمانی که پایش را در کاخ ریاست جمهوری گذاشته نحسی را به همراه خود آورده است.

بر این اساس، هم اکنون خدیجه همسر جمال مبارک با توجه به اینکه پدرش اکثر هزینه های آنان در کاخ ریاست جمهوری، هزینه ارسال غذا به زندان و هزینه های درمانی و پیگیری سلامتی دیکتاتور مخلوع را پرداخت می کند، خود را بانوی نخست کاخ می داند که این مسئله چندان به مذاق سوزان مبارک و هایدی راسخ خوش نیامده است.

کد خبر 1332052

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha