۲۱ خرداد ۱۳۹۰، ۱۲:۴۷

شرکت داوطلبان خارجی در آزمون/

سایت مرکز آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد راه اندازی شد

سایت مرکز آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد راه اندازی شد

رئیس مرکز آزمون های استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به استقبال چشمگیر کشورهای همسایه ایران برای شرکت در آزمون IELTS ،از راه اندازی وب سایت مرکز آزمون IELTS دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن عسکری  با اشاره به استقبال چشمگیر کشورهای همسایه ایران نظیر روسیه، ارمنستان، عراق و پاکستان برای شرکت در آزمون IELTS، از راه اندازی وب سایت مرکز آزمون IELTS دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.iauset.com خبر داد و افزود: به منظور رفاه حال داوطلبان و اطلاع رسانی از چگونگی ثبت نام و نحوه برگزاری آزمون های IELTS در دانشگاه آزاد اسلامی وب سایت این مرکز راه اندازی شد.

وی ادامه داد: تمام اطلاعات مربوط به شرایط ثبت نام، رزرو و تاریخ برگزاری آزمون ها بر روی این سایت که به دو زبان فارسی و انگلیسی طراحی شده، قرار گرفته است.

عسکری گفت: این سایت مجهز به سامانه پرداخت هزینه ثبت نام به صورت آنلاین بوده و داوطلبان می توانند به تمام اطلاعات مربوط به تعداد شرکت کنندگان و مراکز برگزاری آزمون ها دسترسی یابند.

رئیس مرکز آزمون های استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه گفت: 10 مرکز در راستای توسعه کمربندی مراکز برگزاری آزمون IELTS در سراسر کشور راه اندازی خواهند شد که تا کنون مجوز تاسیس نخستین مرکز در کرمانشاه اخذ شده است.

وی یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی تنها مجری برگزار کننده آزمون های IELTS مطابق با استانداردهای موسسه IDP در خاورمیانه است که خوشبختانه در بازرسی های به عمل آمده و ارزیابی های صورت گرفته از سوی این موسسه، چک لیست موارد اصلاحی ارائه شده به این مرکز سفید بوده که این مسئله حاکی از کیفیت بسیار بالای برگزاری این آزمون ها و دقت و صحت آن دارد.

عسکری خاطرنشان کرد: تمامی مراحل اجرایی مربوط به برگزاری آزمون از لحظه ثبت نام تا تولید کارنامه، شامل برگزاری آزمون، هیئت ممتحنه، مراقبان، تصحیح اوراق، ارزیابی مهارت های Speaking, lessoning, Writing و Reading بر عهده مرکز آزمون IELTS دانشگاه آزاد اسلامی است.

رئیس مرکز آزمون های استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی، به فعالیت برخی موسسات آموزشی در ایران که دارای استانداردهای مورد نیاز برای برگزاری کلاس های آموزشی IELTS نیستند، اشاره کرد و افزود: به منظور افزایش کیفیت آزمون ها و سطح دانش زبان انگلیسی داوطلبان، دانشگاه آزاد اسلامی در آینده ای نزدیک اقدام به برگزاری دوره های Pre-IELTS می کند.

عسکری ادامه داد: کلاس های آمادگی IELTS با همکاری مرکز آزمونهای استاندارد و با استانداردهای بین المللی در دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی خواهد شد و بدین ترتیب داوطلبان علاوه بر آشنایی با سیلابس ها و مواد درسی مورد نیاز با آمادگی کامل در آزمون حضور خواهند یافت.

وی اظهار داشت: اجرای طرح آموزش مجازی (الکترونیکی) IELTS نیز در حال بررسی است که پس از تصویب و تائید نهایی اجرایی خواهد شد.

کد خبر 1332326

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha