«نوروزنامه» رودکی در راه است

صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه ادبی رودکی با بیان اینکه انتشار این نشریه پس از چهار ماه از سر گرفته شد، اعلام کرد: «نوروزنامه رودکی» ویژه سال نو تا پایان اسفند منتشر می‌شود.

محمد عزیزی، صاحب امتیاز و مدیر مسئول ماهنامه ادبی رودکی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وقفه چهار ماهه در انتشار این ماهنامه ادبی با سابقه گفت: به علت اختلاف نظر میان سرمایه‌گذار و سردبیر سابق این مجله «مصطفی فعله‌گری» که منجر به ضرر مالی شدیدی نیز برای سرمایه گذار شد، برای یک دوره چهارماهه انتشار این ماهنامه با تعویق همراه شد.

وی ادامه داد: سرمایه‌گذار و سردبیر سابق که از قضا با یکدیگر سابق آشنایی و رفاقت نیز داشتند بر سر شیوه کار با هم به مشکل برخورد کردند و به نوعی موفق نشدند تا تعهدات خود را به انجام برسانند و ماهنامه را آماده انتشار کنند. من هم بعد از چهار ماه با قطع همکاری با این دوستان انتشار این مجله را شخصا مانند گذشته در دست گرفتم.

عزیزی با اشاره به انتشار تنها یک شماره از این ماهنامه ادبی در دور جدید انتشار آن با سردبیری مصطفی فعله‌گری افزود: بعد از آنکه پس از چهار ماه شماره دوم از این ماهنامه نرسید و سرمایه‌گذارهم اعلام ورشکستگی کرد، تصمیم گرفتم که با قطع همکاری ماهنامه رودکی را مجددا به روال سابق منتشر کنم.

وی افزود: شماره بهمن ماه رودکی به تازگی منتشر شده است و شماره ویژه نوروزی آن نیز با عنوان «نوروزنامه رودکی» 15 اسفند ماه منتشر خواهد شد.

ماهنامه ادبی رودکی از بهمن ماه سال 84 با مدیر مسئولی محمد عزیزی منتشر می‌شود.

کد خبر 1536267

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =