جشنواره داستانک «سیاه و سفید، زشت و زیبا» برگزار می‌شود

جشنواره ادبی «سیاه و سفید، زشت و زیبا» به منظور ارتقاء فرهنگ اخلاقی، ایرانی و با هدف ترویج فضایل اخلاقی و تقبیح رذایل اخلاقی، در قالب نگارشی داستانک به همت فرهنگسرای شفق برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، شرکت کنندگان در این جشنواره باید آثار خود را با موضوعات «راستگویی و دروغگویی»، «غیبت و ذکر خیر»، «ساده زیستی و تجمل‌گرایی»، «احترام - تکریم و بی‌احترامی ـ حرمت شکنی»، «عفو و غضب» و «صبر و کم‌تحملی»  به دبیرخانه  این جشنواره ارسال نمایند.

ایده اولیه نگارش داستان حتماً باید منطبق با یکی از موضوعات اعلامی یا تلفیقی از آنان باشد. ابداع و نوآوری در برداشت آزاد از موضوعات و توجه به درونمایه هنری در انتقال مفاهیم، در انتخاب آثار برتر تأثیرگزار است. نظر به قالب نگارشی جشنواره(داستانک) حداکثر کلمات به کار برده شده نباید بیش از 250 کلمه باشد. آثار ارسالی همچنین باید در محیط WORD تایپ و نسخه چاپ شده به همراه فایل داستانک در لوح فشرده به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

مهلت ارسال آثار تا پانزدهم شهریورماه سال جاری است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد. نام، نام خانوادگی، شماره تلفن تماس، رایانامه و ذکر آدرس محل سکونت به همراه آثار ارسالی از اطلاعات ضروری مربوط به شرکت‌کنندگان هستند.

نحوه ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره می‌تواند به دو صورت ارسال لوح فشرده و نسخه چاپ شده داستانک به نشانی دبیرخانه، یا ارسال فایل word یا pdf  داستانک به نشانی الکترونیکی f.shafagh6@yahoo.com باشد.

نشانی دبیرخانه این جشنواره به این شرح است: تهران، خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی، خیابان21، فرهنگسرای شفق.

کد خبر 1665272

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha