اعلام التزام کاندیداها به قانون را به فال نیک می گیریم/ امیدواریم شاهد اردوکشی ها نباشیم

خرم آباد - خبرگزاری مهر: فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: خوشبختانه همه کاندیداها هنگام ثبت نام در مصاحبه با صداوسیما التزام خود را به قانون اعلام کردند و ما این امر را به فال نیک می گیریم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار اسماعیل احمدی مقدم عصر سه شنبه در جمع یگانها و پلیسهای تخصصی نیروی انتظامی استان لرستان با اشاره به اینکه کشور در آستانه انتخابات بزرگ و حماسه ای عظیم است اظهار داشت: در این راستا نیروی انتظامی در جایگاه خود باید در زمینه حفظ نظم و آرامش جامعه، مبارزه با جرائم، برخورد با ناامن کنندگان محیط اجتماعی قدم بردارد تا دشمن به خیال خود نتواند حاشیه ای برای انتخابات درست کند.

وی خطاب به کاندیداها، هواداران آنها، جریانات و گروههای سیاسی توصیه کرد که قانون را رعایت کنند و افزود: خوشبختانه همه کاندیداها هنگام ثبت نام در مصاحبه با تلویزیون التزام خود را به قانون اعلام کردند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه این امر را به فال نیک می گیریم که کاندیداها التزام خود را به قانون اعلام کردند بیان داشت: امیدواریم که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری شاهد اردوکشی ها و لشکرکشیهایی که در فتنه 88 به وقوع پیوست نباشیم و همه کاندیداها مسیر قانون را طی کرده و تسلیم قانون باشند.

سردار احمدی مقدم با تاکید بر پیروی از ولایت و رهبر معظم انقلاب بیان داشت: در این راستا رهبر معظم انقلاب که فردی حکیم، فهیم، فرزانه و مورد قبول همگان است مردم را هدایت کرده به گونه ای که همه دنیا به حکمت رهبر ما همواره اعتراف دارند.

وی با تاکید بر چنگ زدن به ریسمان ولایت و تبعیت از ولایت فقیه به عنوان نائب امام زمان(عج) عنوان کرد: در این راستا هدایتها و مدیریت مقام معظم رهبری است که همه قدرتهای بزرگ دنیا را به عقب می راند.

فرمانده نیروی انتظامی کشوربا تاکید بر رعایت قانون و تقوا در عرصه انتخابات بیان داشت: عرصه انتخابات عرصه مبارزه بر سر قدرت، دنیا طلبی و قدرت طلبی نیست و به طور حتم رئیس جمهوری با چنین ویژگی هایی شایسته نیست و صلاحیتی ندارد.

سردار احمدی مقدم با بیان اینکه کاندیداهایی که برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده اند همه افرادی شناخته شده برای مردم هستند گفت: مردم نیز نسبت به گذشته از بصیرت بی سابقه ای برخوردار بوده و بسیار هوشمند هستند و نیازی به هیچ بنر، پوستر و روش تبلیغاتی نیست و مردم به راحتی می توانند نظر خود را اعلام کنند.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی همه تمهیدات لازم را برای انتخابات ریاست جمهوری اندیشیده است تا شاهد یکی از پرشورترین انتخاباتهای کشور باشیم افزود: مردم ایران اسلامی باردیگر در این انتخابات پرشور شرکت خواهند کرد و توطئه های رسانه های غربی را برای کمرنگ کردن حضور آنها در صحنه انتخابات خنثی می کنند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با تاکید بر اینکه مردم هوشیار هستند و حماسه ای بی نظیر را رقم خواهند زد گفت: این حضور پرشور مردم بار دیگر دشمنان ایران اسلامی را مایوس خواهد کرد.

سردار احمدی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه هر کس که بر کشتی ولایت سوار شود عزیز است بیان داشت: همچنین کسی که از این کشتی پیاده شود ذلیل خواهد بود و غرق می شود.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی باید مزین به آداب دینی و اهل عمل باشد گفت: در این راستا اگر می خواهیم جامعه را امر به معروف و نهی از منکر کنیم ابتدا باید خودمان آمر به اخلاق دینی و اسلامی باشیم.

کد خبر 2055175

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =