۴ خرداد ۱۳۹۲، ۱۷:۰۱

مقدسی:

جبهه حامیان ولایت استان فارس به هیچکدام از احزاب وابسته نیست

جبهه حامیان ولایت استان فارس به هیچکدام از احزاب وابسته نیست

شیراز - خبرگزاری مهر: دبیر جبهه حامیان ولایت استان فارس گفت: جبهه حامیان ولایت استان فارس به هیچکدام از احزاب وابسته نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صالح مقدسی بعد از ظهر شنبه در نشست خبری با اشاره به اینکه طی مدت گذشته برخی از گروه ها و احزاب شیراز اقدام به تهدید اعضای جبهه حامیان ولایت کرده اند افزود: ملاکی را که ما برای انتخابت افراد مختلف در نظر گرفته ایم ولایت پذیری، ولایت مداری و ولایت محوری است و هرکس که دارای این سه رکن باشد مورد حمایت ما قرار دارد.

وی تصریح کرد: از هیج تهدید و تخریبی نمی ترسیم زیرا به این بحث اعتقاد داریم که اینجا سنگر ولایت است و ولایتمداران را در خود جای خواهیم داد.

دبیر جبهه حامیان ولایت استان فارس با اشاره به اینکه هیچکس حق ندارد ولایت را به نام خود مصادره کند، یادآور شد: جایگاه امامت جایگاه قرآن و عترت است و هیچ فرد یا گروهی حق مصادره کردن آن را به نام خودش ندارد.

مقدسی افزود: اعتقاد داریم که هر کس دستی را به سوی ما دراز می کند یا برای کمک و یا برای قطع کردن است در حالیکه ما دست همگان را به گرمی می فشاریم و از تمام ولایتمداران حمایت می کنیم.

وی با بیان اینکه باید مراقب باشیم که جریان انتخابات باعث دور شدن ما از خط رهبری نشود، گفت: متاسفانه جریان انتخابات شورا و ریاست جمهوری باعث شده که برخی از خط رهبری خارج شوند و به سمت تهمت زدن به دیگران حرکت کنند.

از هیج کاندیدای ریاست جمهوری حمایت نمی کنیم

دبیر جبهه حامیان ولایت استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در جریان انتخابات ریاست جمهوری از هیچ کاندیدایی حمایت نمی کنیم، گفت: ما حامیان ولایت هستیم و تا این لحظه بارها اعلام کرده ام که این جبهه در استان فارس قصد حمایت از هیچکدام از کاندیداهای ریاست جمهوری را ندارد.

مقدسی تصریح کرد: هر کدام از نامزد های حضور در انتخابات که از فیلتر شورای نگهبان گذر کرده اند برای ما محترم و رئیس جمهور محسوب می شوند.

وی در خصوص وضعیت حضور این جبهه در انتخابات شورای شهر شیراز نیز، گفت: طی مدت گذشته از 148 نفر برنامه دریافت کرده ایم که از میان این افراد 83 نفر خارج شدند و پس از بررسی های نهایی، حضور 15 نفر در لیست این جبهه برای حضور در انتخابات شورای شهر شیراز قطعی شده است.

کد خبر 2062595

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha