۱۶ اسفند ۱۳۹۲، ۱۲:۴۷

باقر لاریجانی خبر داد:

تدوین سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد

تدوین سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی از تدوین سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارتقای کیفی و کمی حوزه علوم پزشکی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر باقر لاریجانی با اشاره به برگزاری دومین نشست دست اندرکاران حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در روز 18 اسفند، گفت: دومین نشست سراسری دست اندرکاران حوزه علوم پزشکی در ادامه نشست های قبلی و با هدف بررسی چالش های این حوزه و ارائه راهکار برای آن برگزار می شود.

لاریجانی افزود: در اولین نشست چالش های حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد توسط کمیته ای از اساتید و کارشناسان بررسی و راهکارهای ارائه شده به عنوان برنامه های آتی در دستور کار قرار گرفت.

وی از تدوین سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و اظهار داشت: سند توسعه حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی براساس شرایط موجود و متناسب با برنامه های آتی با هدف ارتقاء کیفی و کمی، گسترش مراکز تحقیقاتی و راه های ارتقا خدمات در شبکه بیمارستانی و چگونگی بین المللی کردن حوزه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی طراحی شده است.

قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی از تشکیل کمیته ای برای عملیاتی کردن این برنامه ها در حوزه علوم پزشکی خبر داد و افزود: اعضای این کمیته از میان اساتید و محققان دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شده اند .

وی گفت: امیدواریم در سال آتی دست اندرکاران حوزه علوم پزشکی بتوانند با یک برنامه منظم به سمت اجرایی کردن برنامه های پیش بینی شده حرکت کنند.

کد خبر 2251057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha