۱۰ مرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۶

«شهر موشها 2» به مناطق محروم هم می‌رود/ برنامه ویژه برای اکران شهرستان‌ها

«شهر موشها 2» به مناطق محروم هم می‌رود/ برنامه ویژه برای اکران شهرستان‌ها

تهیه‌کنندگان «شهر موشها 2» در نظر دارند با آموزش نمایندگان تبلیغاتی امکان اکران گسترده‌تر فیلم در شهرستان‌ها را فراهم آورده و همچنین اکران‌هایی در مناطق محروم داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این برنامه تعداد زیادی از نمایندگان استان‌های کشور با حضور در دفتر منیژه حکمت تهیه کننده این فیلم، درباره اکران «شهر موشها 2» که از اواخر مرداد روی پرده می‌رود، به بحث و گفت و گو پرداختند.

منیژه حکمت تهیه کننده «شهر موشها 2» درباره نتیجه این جلسات و حضور نمایندگان استان ها گفت: طی یک ماه گذشته با همفکری دیگر تهیه‌کننده فیلم، علی سرتیپی نیروهای مورد نظرمان را در شهرستان ها شناسایی کردیم و با دعوتی که صورت گرفت طی دو روز کارگاهی را در نظر گرفتیم تا این افراد آشنایی بیشتری با اکران و تبلیغات شهری پیدا کنند و برای برپایی جشن های «شهر موشها» در شهرستان ها آماده شوند.

وی ادامه داد: حاضران وضعیت نمایش فیلم در استان هایشان را تشریح کردند و با تبادل اطلاعاتی که صورت گرفت به تعریف مشخصی برای تبلیغات رسیدیم. با توضیحاتی هم که امیر قطبی مسئول کمیته شهرستان های فیلم ارائه کرد، قرار شد این افراد به عنوان نماینده تهیه کننده در استان هایشان حضور داشته باشند و با همیاری که مسئولان خواهند داشت به خوبی از ظرفیت استان بهره گرفته شود.

حکمت با بیان این که این تجربه مفید می‌تواند در اختیار سایر فیلم ها نیز قرار گیرد، گفت: متأسفانه تاکنون هیچ فعالیت مثبتی برای تبلیغ فیلم ها در خارج از تهران انجام نگرفته و به همین علت فروش در شهرستان ها بسیار پایین آمده است که امیدوارم این اقدام منجر به اتفاقات خوبی شود.

وی افزود: این افراد هرکدام زیرمجموعه های خود را در استان هایشان خواهند داشت و با کمک این نمایندگان حتی در شهرهایی که فاقد سینما هستند جشن «شهر موشها» را برگزار می‌کنیم. یکی از اهداف اصلی ما نمایش فیلم برای کودکان محروم خواهد بود.

حکمت در پایان خاطرنشان کرد: با رایزنی که با وزارت ارشاد و سینما شهر خواهیم داشت، امیدواریم سینماهای تعطیل شده در سطح کشور نیز برای نمایش «شهر موشها 2» باز شوند و با هماهنگی که مسئولان استان ها خواهند داشت اتفاق خوبی برای سینمای کشورمان رقم بخورد.

این کارگاه آموزشی امروز نیز ادامه خواهد داشت.

کد خبر 2340896

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha