۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴

زرگرپور:

پورتال جامع اوقات فراغت جوانان براي اولين بار در كشور رونمايي شد

پورتال جامع اوقات فراغت جوانان براي اولين بار در كشور رونمايي شد

اصفهان - خبرگزاری مهر: استاندار اصفهان گفت: طراحي پورتال جامع اوقات فراغت اولين گام براي پر کردن اوقات فراغت جوانان بوده و منحصر به فصل تابستان نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، رسول زرگرپور در بيست و هشتمين جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان استان كه با حضور حسين معتمدنيا معاون هماهنگي و ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، برگزار شد، به بررسي مسائل اوقات فراغت جوانان و پورتال جامع اطلاعاتي در اين زمينه پرداخت.

استاندار اصفهان افزود: درامور جوانان با يك قشر با نشاط و فعال روبرو هستيم و بايد بر اساس اين محور براي جوانان برنامه ريزي کنیم.

وي اظهار داشت: در همين راستا دولت اقدام به طراحي و تشكيل ستاد ساماندهي امور جوانان کرده و 22 دستگاه اجرايي استان با مسائل اين ستاد گره خورده اند.

زرگرپور طراحي پورتال جامع اوقات فراغت كه در همين جلسه رونمايي شد را اولين گام براي پرنمودن اوقات فراغت جوانان دانست.

وي با بيان اينكه تمامی دستگاه ها برنامه‌هاي خود را در اين پورتال درج کرده اند، تصریح كرد: استان اصفهان اولين استاني است كه پورتال جامع اوقات فراغت جوانان را راه اندازي کرده است.

استاندار اصفهان با اشاره به نزديك بودن هفته ازدواج، هدف از برگزاري برنامه‌هاي اين هفته را مورد توجه قرار گرفتن مقوله ازدواج،حساس‌سازي نسبت به آن و همچنين بررسي مشكلات و مسائل موجود در زمينه ازدواج دانست.

وي تصریح کرد: مقرر شد اداره كل امور بانوان و خانواده استانداري با همكاري دستگاههاي ذيربط، نسبت به آسيب شناسي مستمر مسائل و مشكلات ازدواج و طلاق، اقدام کرده و در جلسات آتي، گزارش و راهكارهاي خود را ارائه کنند.

مدير ارشد استان تصريح كرد: بر اساس اقدامات دولت تدبير و اميد سامانه اي براي مراجعه متقاضيان دريافت تسهيلات ازدواج راه اندازي شده است.

وي اذعان داشت: 54 خيريه در زمينه مقوله ازدواج فعال هستند كه ساماندهي آن ها و تعيين چارچوب فعاليت براي آن ها از برنامه هاي ستاد است.

استاندار اصفهان با تأكيد بر اينكه برنامه هاي هفته ازدواج بايد با ابهت، پرشكوه و با غناي لازم و همراه با موج آفريني برگزار شود، اظهار کرد: دستگاه ها فرصت دارند ظرف مدت يك هفته برنامه هاي خود را در اين زمينه اعلام کنند.

 وي در پايان خاطر نشان كرد: به ياري خداوند يك حركت مستمر در خصوص آسيب شناسي مسائل جوانان و موضوع طلاق شكل گرفته و خواهيم توانست راه حل هاي مناسبي براي اين مسئله بيابيم.

حسين معتمدنيا معاون هماهنگي و ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نيز در اين جلسه با اشاره به ويژگيهاي شخصيتي استاندار اصفهان و جوان گرا بودن ايشان اظهار داشت : فرصت مغتنمي براي اين استان بوجود آمده است تا با مديريت شايسته ايشان بخشي از مسائل و مشكلات جوانان و خانواده ها مرتفع شود.

وي با تاكيد بر برگزاري با شكوه جشن هاي هفته ازدواج ،برفرهنگ سازي صحيح در خصوص مقوله ازدواج تصريح کرد.

کد خبر 2366991

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha