مسابقات کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان به پایان رسید

رقابت های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی ناشنوایان ایران گرامیداشت ابوالحسن ایلچی کبیر پیشکسوت کشتی ناشنوایان به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان ، مسابقات قهرمانی کشور کشتی آزاد و فرنگی با معرفی نفرات برتر در اوزان مختلف به پایان رسید که اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی فرنگی

وزن 59 کیلوگرم:
1- حامد زارعی از استان لرستان
2- علیرضا احمدی از استان فارس
3- علیرضا دانشور از استان اصفهان و فریبرزحاج حسینی از استان البرز

وزن 66 کیلوگرم:
1- مصطفی نوائی از استان تهران
2- میثم کریمی از استان خراسان شمالی
3- عادل فرمانبردار از استان مازندران و علی پارسا از استان خراسان رضوی

وزن 71 کیلوگرم:
1- مجید توکلی از استان اصفهان
2- مازیار قوتی از استان گیلان
3- مسلم رسولی از استان خراسان شمالی و مصطفی علیپور از استان خراسان رضوی

وزن 75 کیلوگرم :
1- پیمان صحرایی از استان لرستان
2- محمد قبادی از استان البرز
3- یونس صادقی خاور از استان کرمانشاه و آرمان بی غم از استان مازندران

وزن 80 کیلوگرم:
1- ابوذر ربیع زاده از استان چهارمحال و بختیاری
2- علیرضا صادقی نژاد از استان تهران
3- سید شهاب نادری از استان البرز و امید مرتضایی از استان خراسان رضوی

وزن 85 کیلوگرم :
1- حجت رحیمی از استان اصفهان
2- سید مصطفی هاشمیان از استان خراسان جنوبی
3- عبدالرحمان امیری از استان کرمانشاه و علیرضا شکری از استان همدان

وزن 98 کیلوگرم :
1- محمد محبوبی از استان تهران
2- اکبر صابری از استان مرکزی
3- زین العابدین علیپور از استان مازندران و بهنام محمودلو از استان البرز

وزن 130 کیلوگرم:
1- حسین ناصری از استان اصفهان
2- محمد موسوی از استان فارس
3- مهران زینالی از استان اردبیل و ابوذر روحی از استان مرکزی

رده بندی تیمی کشتی فرنگی به این شرح است:

اصفهان مقام اول، البرز مقام دوم و خراسان رضوی مقام سوم

کشتی آزاد

وزن 57 کیلوگرم:
1- فرود حجتی از استان کرمانشاه
2- بهنام محبی از استان همدان
3- حسین محمد کریمی از استان البرز و محمد کنعانی از استان مازندران

وزن 61 کیلوگرم:
1- امیر صمدی از استان کرمانشاه
2- محمد زارعی از استان همدان
3- علیرضا عبدی از استان فارس و منصور شاهی از استان اردبیل

وزن 65 کیلوگرم:
1- محمد سیاهپوش از استان تهران
2- ناصر کرمی مهر از استان کرمانشاه
3- فرشاد قنبری از استان همدان و علی محبوب از استان خراسان رضوی

وزن 70کیلوگرم:
1- کیوان صمدی از استان کرمانشاه
2- مسعود زمان زاده از استان گیلان
3- محمد حسین حاجئی از استان تهران و علی کریمی نیا از استان لرستان مقام لرستان

وزن 74 کیلوگرم:
1- حسین دریکوند از استان لرستان
2- سعید یونسی از استان اردبیل
3- سامان اسماعیل پور از استان اصفهان و سجاد حقی پور از استان کرمانشاه

وزن 86 کیلوگرم:
1- محسن منوچهری از استان زنجان
2- محمد رسول قمرپور از استان البرز
3- سجاد مرادی از از استان کرمانشاه و حسن مدانلو از استان مازندران

وزن 97 کیلوگرم:
1- احمد بشیری از استان لرستان
2- مجتبی لطیفی استان مازندران
3- مرتضی حسین خانی از استان تهران و فرشاد خاکی از استان خراسان رضوی

وزن 125 کیلوگرم:
1- فرهاد اسدی از استان خراسان رضوی
2- علیرضا داییچی از استان گلستان
3- علیرضا مرادی از استان مازندران و مهدی کاروان بوم از استان کرمانشاه

رده بندی تیمی این مسابقات هم به شرح زیر است:

کرمانشاه مقام اول، تهران مقام دوم و مازندران مقام سوم

کد خبر 2502708

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =