۴ بهمن ۱۳۹۴، ۱۴:۴۱

تفاهمنامه پرداخت تسهیلاتصنایع دستی و بانک توسعه تعاون امضا شد

تفاهمنامه پرداخت تسهیلاتصنایع دستی و بانک توسعه تعاون امضا شد

معاونت صنایع دستی در راستای حمایت از تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع دستی، تفاهمنامه پرداخت تسهیلات با بانک توسعه تعاون به امضاء رسانید.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در راستای حمایت از تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنایع دستی، پیش از ظهر امروز یکشنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۴ تفاهمنامه پرداخت تسهیلات با بانک توسعه تعاون به امضاء رسانید.

در این مراسم بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در ارتباط با اهمیت این تفاهمنامه گفت : تجربه قبلی همکاری معاونت صنایع دستی با بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات موفق بود و بسیار امیدواریم که این تفاهمنامه و تعامل جدید نیز منشأ حرکت ها و تحولات سازنده ای در عرصه صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران و رونق کسب و کار هنرمندان این عرصه شود.

وی همچنین افزود : با همت مدیران بانک توسعه تعاون و پیگیری های معاونت صنایع دستی، بی تردید اتفاقات خوبی در عرصه تولید و صادرات صنایع دستی خواهد افتاد و امیدواریم میزان و گستردگی این تسهیلات در آینده رشد بیشتری پیدا کند.

نامورمطلق با بیان اینکه رشد بازار و صادرات صنایع دستی نیازمند حمایت است، خاطرنشان کرد : تجار و فعالان بازرگانی و صادرات صنایع دستی برای حضور پررنگ در عرصه بین المللی به حمایت های فنی و تسهیلاتی نیاز دارند و معاونت صنایع دستی از تمام امکانات و فرصت های خود برای رونق این حوزه استفاده خواهد کرد.

محمدعلی سهمانی اصل  مدیر عامل بانک توسعه تعاون نیز گفت : خوشبختانه فعالیت های بانک توسعه تعاون در دو سال اخیر رشد و منابع این بانک افزایش یافته است و امکان حمایت بیشتری از صنعتگران صنایع دستی کشور خواهیم داشت.

وی در ادامه گفت : تجربیات قبلی در خصوص پرداخت تسهیلات به صنعتگران صنایع دستی شرایط مطلوبی ایجاد کرده تا در جریان پرداخت تسهیلات این تفاهمنانه بتوانیم با سرعت و سهولت بیشتری به این عزیزان خدمات رسانی کنیم.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با بیان اعلام آمادگی برای حضور پررنگ تر در عرصه صنایع دستی اظهارکرد : با توجه به ماهیت فعالیت ما که در زمینه حمایت از بنگاه های کوچک و تعاونی هاست عرصه صنایع دستی و هنرهای سنتی بستری مناسب و سازنده برای حضور پررنگ تر بانک توسعه تعاون در این عرصه باشد.

کد خبر 3032460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha