بیانیه باشگاه ذوب آهن در واکنش به صحبت‌های گل‌محمدی

باشگاه ذوب آهن اصفهان در بیانیه‌ای پاسخ صحبت‌های یحیی گل‌محمدی سرمربی سابق این تیم را داد. در این بیانیه تاکید شده یحیی در تعیین سرمربی جدید نقشی نداشته و هیچکس حق مصادره موفقیتها را ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، باشگاه ذوب آهن پیرامون برخی مطالب و اظهار نظرهای یحیی گل محمدی سرمربی سابق این تیم در رسانه ها، بیانیه ای رسمی صادرکرد که این بیانیه در زیر می آید:

«پس از مسابقه تیم فوتبال ذوب آهن با تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درهفته پنجم رقابتهای لیگ برتر و در ورزشگاه فولادشهر که به شکست دو بر یک تیم فوتبال ذوب آهن منجر شد، آقای گل محمدی در تماس تلفنی با احمدرضا فقیهی معاونت فنی ورزشی باشگاه ذوب آهن اعلام می کند که تصمیم بر جدایی از ذوب آهن گرفته ام که گفته ایشان به استحضار واطلاع سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن رسیده و مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تصمیم گیری و صحبت در مورد گفته و خواست آقای گل محمدی را به بعد از بازی با تیم فوتبال استقلال تهران درهفته ششم لیگ برترموکول می کند.

بعد از انجام بازی ذوب آهن با استقلال تهران، توسط معاون فنی ورزشی باشگاه ذوب آهن به گل محمدی اعلام می شود که با توجه به پیشنهاد شما برای فسخ قرارداد، برای تصمیم گیری نهایی به جلسه ای در باشگاه آمده تا پیرامون آن گفتگو شود. درجلسه ای که پنج شنبه هفته گذشته درمحل ستاد باشگاه ذوب آهن تشکیل می شود، یحیی گل محمدی در حضور سعید آذری مدیرعامل و احمدرضا فقیهی معاونت فنی باشگاه ذوب آهن، پیشنهاد خود را مبنی بر گرفتن ۵۰ درصد از قرارداد فصل جاری و تسویه حساب کامل مطالبات گذشته خود و فسخ قرارداد مطرح می نماید که آذری به ایشان اعلام می کند بایستی پیشنهاد فوق به اطلاع هیات مدیره باشگاه برسد تا در مورد آن تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.

 با توجه به ارائه درخواست و پیشنهاد کتبی یحیی گل محمدی، درمذاکره ای که توسط مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با اعضای هیات مدیره انجام شد، هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اخذ تصمیم و موارد توافقی فسخ قرارداد را برعهده مدیریت باشگاه گذاشته و توسط باشگاه به ایشان اعلام می شود که با آنچه در ابتدای فصل مورد توافق قرار گرفته بود موافقت شده است که در نهایت به توافق طرفین و فسخ قرارداد آقای گل محمدی با باشگاه ذوب آهن منجر گردید.

تمامی مستندات آن نیز درباشگاه موجود و قابل انتشار است و این درحالی است که مدیرعامل باشگاه ذوب آهن همواره و در طول این مدت، از سرمربی تیم فوتبال و کادر فنی ایشان، نهایت حمایت را کرده است تا جایی که این مساله زبانزد رسانه ها و کارشناسان و به الگویی برای دیگر باشگاهها بدل شده است.

اما در خصوص برخی صحبتهای گل محمدی که گفته است «بنده از بازی سوم تعلیق شده ام»، بایستی گفت که ایشان صرفا در بازی ذوب آهن – فولاد خوزستان در شهر اهواز و مطابق با آئین نامه انضباطی باشگاه تعلیق گردید و پس از بررسی مسئله در جلسه کمیته انضباطی باشگاه، موضوع حل و فصل شد. همچنین درخصوص انتخاب مجتبی حسینی به عنوان سرمربی موقت تیم فوتبال ذوب آهن بایستی گفت تا زمان تشکیل جلسه رسمی هیات مدیره باشگاه و با تصمیم سعید آذری مدیرعامل باشگاه، مجتبی حسینی مربی تیم فوتبال ذوب آهن با توجه توانایی ها، شناخت فنی نسبت به تیم و ارتباط خوب و استاندارد با بازیکنان تیم به سمت سرمربی موقت تیم انتخاب شده است و این مساله هیچگونه ارتباطی به نظر و پیشنهاد گل محمدی نداشته و ندارد.

درمورد جانشین یحیی گل محمدی، تا پیش از بازگشت شاهرخ شهنازی رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن که در سفر کاری در ویتنام بسر می برند، هیچگونه تصمیمی گرفته نخواهد شد و تمامی گمانه زنی ها و شایعات و اسامی مطرح شده توسط رسانه ها، از طرف باشگاه ذوب آهن تکذیب می گردد و پس از بازگشت ایشان و در جلسه رسمی هیات مدیره باشگاه ذوب آهن، این مساله مطرح شده و در مورد آن تصمیم گیری نهایی انجام خواهد شد.

در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تمامی موفقیتهای بدست آمده در طول فصول گذشته، حاصل تلاش شبانه روزی و کار گروهی بی وقفه و دلسوزانه جمعی بزرگ شامل مدیرعامل محترم شرکت سهامی ذوب آهن، پرسنل و کارگران زحمتکش کارخانه ذوب آهن، اعضای هیات مدیره باشگاه، مدیریت وپرسنل خدوم باشگاه، هواداران و البته درایت کادر فنی و تلاش قهرمانان با اخلاق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بوده و هیچکس حق ندارد این موفقیتها را به تنهایی برای خود مصادره نماید.»

کد خبر 3778577

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha