۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۵۷

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان:

پیشرفت‌های ایران اسلامی به‌واسطه تفکر بسیجی بوده است

پیشرفت‌های ایران اسلامی به‌واسطه تفکر بسیجی بوده است

خرم آباد - مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: پیشرفت های ایران اسلامی به واسطه تفکر بسیجی بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد بازوند صبح شنبه در همایش بسیج و رسانه در سخنانی با اشاره به تقدیم شش هزار و ۵۰۰ شهید لرستان در دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: زمانی در سال ۶۰ هجری امام حسین(ع) قیام خود را شروع کرد و کسانی بودند که به امام حسین(ع) نصیحت می کردند و از خطر قیام می گفتند.

انقلاب اسلامی ایران تز همگونی انقلاب های دنیا را باطل کرد

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) عالم به آینده بوده و علم غیب و بصیرت نافذ داشتند گفت: این امام بزرگوار ترجیح دادند برای اینکه اسلام و فرهنگ بسیجی که برگرفته از قیام این امام بزرگوار بوده زنده بماند و در مقابل باطل قیام را انجام داد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان با بیان اینکه همچنین امام راحل نیز به تبعیت از امام حسین(ع) نهضت خود را در سال ۴۰ آغاز کرد گفت: در این زمینه نیز کسانی بودند که عالم، حوزوی، تحصیلکرده بودند به امام (ره) توصیه می کردند که  دست از نهضت خود بردارد و اعلام می کردند که این مسیر سرانجام ندارد و منجر به حوادث بزرگی می شود.

بازوند با تاکید بر اینکه امام(ره) با تاسی از سیره و روش امام حسین(ع) نهضت خود را شروع کرد گفت: این نهضت با پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال ۵۷ به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران شاهد بروز انقلاب های دیگری در نقاط مختلف دنیا بوده ایم گفت: اما هیچ کدام از این انقلاب ها ویژگی های خاص انقلاب اسلامی ایران را نداشتند و انقلاب اسلامی ایران تز همگونی انقلاب های دنیا را باطل کرد.

پیشرفت های ایران اسلامی به واسطه تفکر بسیجی بوده است

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان با بیان اینکه وجود رهبری و ولایت یکی از ویژگی های خاص و مهم انقلاب اسلامی ایران بوده است بیان داشت: رهبری موجب پیروزی و تحولات اساسی در انقلاب اسلامی ایران شد.

بازوند با بیان اینکه امام(ره) با ژرف اندیشی و بصیرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بنا نهاد تصریح کرد: دشمنان انقلاب همواره بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با جنگ تحمیلی، ترورها، کودتاها و ... به دنبال ایجاد مشکلات برای نظام بوده اند اما با وجود رهبری و ولایت همه این توطئه ها خنثی شده است.

وی  با تاکید بر اینکه کشور ایران در طول چهار دهه گذشته مقاطع سختی را پشت سر گذاشته است گفت: نظام سلطه با سردمداری آمریکا و قدرت های سلطه گر همواره با تشکیل اتاق های فکر و موسسات اندیشه ورز علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقدام کرده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان با بیان اینکه امروز ایران اسلامی جزء هشت کشور بزرگ دنیا در بحث انرژی هسته ای است بیان داشت: همچنین پیشرفت های ایران در حوزه علم پزشکی و ... به واسطه تفکر بسیجی و نیروهای بسیجی بوده است.

وجود رهبری همه نقشه های دشمنان را خنثی کرده است

بازوند با تاکید بر ایکه انقلاب اسلامی ایران حاصل تفکر بسیجی و همچنین ریختن خون هزاران شهید بسیجی بوده است گفت: در این راستا رسانه ها نیز باید با تفکر بسیجی در راستای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی ایران فعالیت کنند.

با اشاره به فعالیت شبکه های خبری و رسانه ای در دنیا و هجمه آنها علیه ایران اسلامی گفت: این رسانه ها به هر شکل ممکن سعی می کنند که دل مردم انقلابی ایران را خالی کنند اما به برکت ولایت همه این نقشه های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی شده است.

کد خبر 3870709

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha