مجله بین الملل مهر به «۲۰» رسید

شماره بیستم مجله بین الملل مهر در بخش های ایران در جهان، خاورمیانه و آفریقا، اروپا، آمریکا و آسیا منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این مجله که به صورت دیجیتال منتشر می شود تلاش می کند به بررسی تحلیلی تازه ترین تحولات منطقه و جهان بپردازد و روند تحولات را در قالب گزارش و گفتگو مورد بررسی قرار دهد.

گفتگو با «ریچارد نیفو» طراح تحریمهای ایران در این شماره مجله بین الملل مهر منعکس شده است.

گفتگو با «پل پیلار» عضو شورای اطلاعات ملی آمریکا؛ گفتگو با «ریچارد نیفو» طراح تحریم های ایران؛ گفتگو با «رناته زومر» نماینده پارلمان اروپا و گفتگو با «طلال عتریسی» استاد لبنانی از جمله مطالبی هستند که در این شماره مجله بین الملل مهر منتشر شده اند.

احتمال بهره برداری سیاسی از اعتراضات حامیان مقتدا صدر؛ گفتگو با «رامز ترجمان» وزیر اطلاع رسانی سوریه؛ در «آستانه» چه میگذرد و انگلستان و نظم امنیتی خلیج فارسدر بخش خاورمیانه مجله قابل دسترسی است.

گفتگو با «میخائیل الکساندروف» پژوهشگر موسسه تحقیقات استراتژیک روسیه؛ گفتگو با « فاروغ لوغ اوغلو» معاون حزب جمهوری خلق ترکیه؛ تغییرات سیاسی سرزمین ژرمن ها و گفتگو با «مرتضی خوانساری» کارشناس مسائل اروپااز جمله موضوعاتی هستند که در بخش اروپا این شماره از نشریه مورد اهتمام قرار گرفته اند.

گفتگو با «آنتونی کارتولوچی» تحلیلگر آمریکایی؛ ترامپ و نظم بین المللی؛ گفتگو با «سیمون رایش» استاد دانشگاه راتگرز آمریکا و گفتگو با «ریچارد مورفی» سفیر سابق آمریکا در عربستاناز جمله موضوعاتی هستند که در بخش آمریکا این شماره مجله بین الملل مهر منعکس شده اند.

در بخش آسیای این شماره از مجله بین الملل مهر می خوانیم: احتمال جنگ آمریکا با چین؛ گفتگو با «آرتور سایر» معاون سابق شورای روابط خارجی شیکاگو؛ گفتگو با «باکتید سائی» استاد دانشگاه کاکاتکار هند و «سیاست چین واحد چیست».

با توجه به اینکه این مجله سیر تحولات نظامهای منطقه ای و نظام بین الملل را در قالب گفتگو و گزارش گردآوری کرده است می تواند فهم خوبی در روند تحولات چه از حیث خبری و چه تحلیلی به دست دهد.

جهت دریافت شماره بیستم مجله بین الملل مهر اینجا کلیک کنید.

کد خبر 3931281

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 7 =