نظم گم شده پرسپولیس در واژگان برانکو!

حرف های برانکو در عرض یک ماه دو بار وتو شده است از همینجا به نظر می رسد قهرمان لیگ برتر دچار نوعی بی‌نظمی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و یکم فروردین ماه در حالی که پرسپولیس نتوانسته بود الریان قطر را در تهران شکست بدهد برانکو با چهره ای ناراحت جلوی خبرنگاران نشست.

وی درباره حرکت مهدی طارمی که به نشانه سکوت انگشتش را به هواداران نشان داد گفت: «ندیدم طارمی چه کار کرد ولی تا زمانی که سرمربی پرسپولیس هستم این پنالتی که طارمی که زد، آخرین پنالتی ای بود که می زند. (تا زمانی که من سرمربی باشم دیگر اجازه پنالتی زدن به طارمی نمی دهم).

بعضی بازیکنان ضعف‌هایشان را برطرف می کنند و بعضی ها نه. طارمی تا الان گلهای زیادی زده و مهاجم اول ماست. ما مدام روی طارمی کار می کنیم. نمی شود طی یک هفته، یک ماه و حتی شش ماه کاری کرد».

برانکو در تاریخ دوم خرداد دوباره با همان وضعیت مجددا از سوی خبرنگاران درباره پنالتی زدن مهدی طارمی مورد سئوال قرار گرفت و اینکه چرا دوباره این بازیکن پنالتی زن اول شده است. وی گفت: به طارمی گفتم شما دوباره پنالتی بزن چون در تمرینات خوب کار می کند و مطمئن ترین است.

برانکو پیش از این هم نشان داده بود که در برخی موارد فرماندهی خوبی ندارد و حرف هایش را می توان برگرداند. ایوانکوویچ در مورد بازگرداندن طارمی و رضائیان هم قبل از آغاز فصل گفته بود: آنها جایی در پرسپولیس ندارند اما هر دو برگشتند. نمونه ها در این رابطه زیاد است.

در واقع نباید بار پنالتی نزدن ها را روی دوش طارمی انداخت و باید پیش و بیش از طارمی از برانکو سوال کرد که چرا تا این حد حرف هایش دو تا می شوند؟ همین ایوانکوویچ در مورد طارمی گفته بود « برخی بازیکنان نمی توانند ضعف هایشان را برطرف کنند اما یک ماه و سه روز بعد گفت او در تمرینات عالی کار کرده و به همین دلیل پنالتی زن اول پرسولیس بود.

در واقع به نظر می رسد برانکو روی تیم خودش سوار نیست و برخی مواقع متزلزل نشان می دهد و این موضوع نظم را از پرسپولیسی که تاکتیکی و خوب فوتبال بازی می کند گرفته است. در واقع پرسپولیس اشتباهاتش را مدام تکرار می کند و این اصلا اتفاق خوبی نیست و برانکو باید جلوی این تکرار مکرر را بگیرد و روی انتخاب واژه هایش بیشتر دقت کند. البته تنها یک هفته بعد از حرف های برانکو در مورد پنالتی نزدن طارمی او دوباره پنالتی زده بود و برای رد شدن از روی حرف سرمربی به یک ماه نیاز نداشت.  

کد خبر 3987590

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =