علیرضا منصوریان:

زمانی را نمی‌شناسم/بازی با العین تلنگر بود/۶ بازیکن جدید می‌گیریم

شناسهٔ خبر: 3997500 -
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه بازی با العین برای وی یک تلنگر جدی بوده است، خبر از جذب ۶ بازیکن جدید داد و گفت: حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه را نمی‌شناسم!

 به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان بعد از جلسه امروز خود با سیدرضا افتخاری در جمع خبرنگاران گفت: امروز برای جذب بازیکن و فصل آینده، اردوها و بازیکنان نشست کاملی داشتیم.

وی افزود: برای در کورس بودن لازم است سه چهار ستاره جذب کنیم. چشمی و جباروف هم به تیم اضافه می شوند. در مجموع با ۶ بازیکن به علاوه چند جوان فوق العاده که یکی از آنها را پنجشنبه جذب می کنیم تیم خوبی خواهیم شد. ضمن اینکه قرارداد بازیکنانی مثل امید ابراهیمی و کاوه رضایی را هم تمدید خواهیم کرد. ساختارمان را حفظ می کنیم و همین مسیر را محکم جلو خواهیم رفت.

سرمربی استقلال درباره گمانه زنی ها برای خرید بازیکنان جدید گفت: بگذاریم گمانه زنی ها ادامه یابد چون اگر اسم بیاوریم مبالغ و شرایط تغییر می کند. با افتخاری جلسات خوبی داشته ام.

منصوریان یادآور شد: درباره لیست خروجی هم باید بگویم هر بازیکنی که بگیریم به همان اندازه لیست خروجی داریم.

وی درباره ممنوعیت جذب بازیکنان خارجی و احتمال ایجاد مشکل در این ارتباط تصریح کرد: در کمیته تعیین وضعیت یا فیفا مشکلی نداریم و تمام بدهی های گذشته را آقای افتخاری پرداخت کرد. نه اینکه افتخاری باشد، هر کسی مدیرعامل بود این زحمت را می کشید. نزدیک به ۵ میلیارد تومان ما در این راه رفت. پروپچیچ هم به رای رسیده ولی اعلام کرده بودیم که سر تمرین بیاید. متاسفانه بدون اینکه بیاید، رای گرفته است. یک وکیل خوب گذاشته ایم تا این مورد را پیگیری کند.

منصوریان یادآور شد: تا جایی که من می دانم ما مشکلی نخواهیم داشت. اگر بحث کمیته انضباطی داخل ایران باشد، تابع آن هستیم و مشکلی نداریم.

وی درباره احتمال تقویت کادر فنی و اینکه گفته می شود باید مربیان جدیدی بیاورد، گفت تاکید کرد: بایدی وجود ندارد. جبری نیست که بخواهم دستیاری اضافه کنم. با مدیرعامل و کادر فنی دوستانه و منطقی برخورد می کنیم. باتوجه به اینکه بدنساز ما در نیم فصل ایران را ترک کرد و ما را قانع کرد که نمیتواند برگردد، جای یک بدنساز را خالی داشتیم. این مسئله از ما انرژی گرفت و مستلزم این بود که بدنسازی را جذب کنیم که با ایده های ما همخوانی داشته باشد. چه کسی بهتر از میک مک درموت که دستیار کی روش بود. ما فضای بدنسازی را با همین مربی شروع کردیم. ایشان هم به عنوان بدنساز می آید و هم به عنوان دستیار من. روش او با زمان کی روش فرق دارد. مک درموت دوستی و صمیمت زیادی با خرمگاه و علی چینی هم دارد. 

منصوریان خاطرنشان کرد: در چند سال گذشته که سرمربی بوده امف با فضاهایی که دور من ایجاد شده، نه بازیکن گرفته ام نه دستیار جدید و نه کسی را کنار گذاشته ام. کادرم را از چالشهای متعدد گذرانده ام و ۶ سال از تیم امید تا الان کنار هم بوده ایم. علاقه مند بودم از دو سال قبل میک مک درموت را به مجموعه خودم اضافه کنم که باید از مدیرعامل استقلال بابت این کار تشکر کنم.

وی درباره انتقادش از مدیران سابق استقلال تاکید کرد: شما مصاحبه را خوب نخوانده اید. هیچ موقع از مدیران سابق انتقاد نکرده ام. این آسیب در بدنه مدیران قبلی هم بوده است. فتح الله زاده، واعظ آشتیانی، اولیایی، افشارزاده قریب هر کدام حرفهای ناگفته ای دارند که به خاطر استقلال سکوت کرده اند. هرکسی نباید به بهانه استقلالی بودن تنه سنگینی به استقلال بزند. هوادار واقعی آنهایی هستند که باعث شدند در نیم فصل دوم برگردم. 

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا برای فصل بعد مصمم تر شده است، گفت: بعد از بازی با العین پیامدهای مثبت و منفی زیادی داشتیم. منفی این بود که همه آسیب روحی خوردیم. بنده فشار زیادی را پشت سر گذاشتم و حتی بیرون هم نرفتم. پیامد مثبت آن هم این است که اماده جنگ و نبرد هستم. برای ۲۰ سال آینده ام از بازی با العین درس گرفته ام. بعد از بازی با العین با خودم عهد بستم ۱ میلیون قدم برای استقلال بردارم. از هدفم هم دست بر نمی دارم. می دانستم که چیزهایی در انتظارم است. ان شاءالله سال ۹۶ محکمتر قدم بر می دارم و بازی با العین یک تلنگر جدی بود.

منصوریان در پایان درباره انتقادات حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه هم گفت: اصلا ایشان را نمی شناسم. ایشان می تواند از صبح تا شب صحبت کند و وقتی برای پاسخ به او ندارم. 

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 5 =