سه سال از آن اتفاق تلخ گذشت...

«جامعه رسانه و اهالی ورزش با شنیدن یک خبر شوکه شدن. بعضی ها منتظر تکذیب بودن و بعضی بهت زده خاطراتشان را مرور می کردند اما خبر درست بود: «مهدی نفر درگذشت.»

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت تیم فوتبال رسانه ورزش در مطلبی به مناسبت سومین سالگرد درگذشت مهدی نفر خبرنگار ورزشی و عضو این تیم نوشت:

«هنوز سوت داور به گوش همه نرسیده بود از زمین رفت بیرون. عجله داشت برای یک کار خوب دیگه. برای یک خدمت دیگه به دوستاش. اخلاقی که در همه سالهای حضورش در ورزش انجام داد. رفت کنار رختکن و لباس پوشیده و نپوشیده حرکت کرد. همونطور که می رفت سرش را به طرف زمین برگردوند و گفت:«زود بیاید من میرم استخر رو هماهنگ کنم.» این رو گفت و رفت.

دقایقی بعد همه دوباره دور هم جمع شدیم. این بار به جای زمین چمن مصنوعی داغ و آفتاب خورده، داخل استخر خنک و دلنشین آزادی. خیلی از بچه های رسانه ورزش بودند. قرار بود از این به بعد بریم همین استخری که اون هماهنگ کرده بود و هر هفته بیایم. این اولین جلسه بود. یکساعتی کنار هم بودیم. رفت بالای تخته شیرجه و پرید توی آب و کلی سر به سر بچه ها گذاشت و پیشنهاد گرفتن چند عکس یادگاری رو داد. عکس ها رو گرفتیم و هر کی رفت سراغ شنا و تفریح خودش. مثل زمین این بار هم زودتر از بقیه بیرون رفت و همین که داشت از کنار استخر می رفت به سمت رختکن رو برگردوند به سمت بچه ها گفت:« شماها توی آب باشید من باید برم نشست خبری علی دایی.» 

شاید این آخرین جمله ای بود که در جمع بچه ها گفت. این رو گفت و رفت به نشست خبری و خبرش رو خوند و رفت به سمت تاریکی شب. به سمت جاده ای که بازگشتی درش نبود. به سمت دره ای که خاطرات تلخی رقم زد برای همه ما. آخرین لحظات سر اون پیچ لعنتی که موبایل آنتن نمی داد نیم نگاهی کرد به تلفنش ببینه آنتن اومد تایید خبر رو بگیره که....

رفت برای همیشه ...

فردا صبح جامعه رسانه ای و اهالی ورزش و فوتبال با شنیدن یک خبر شوکه شدن. بعضی ها منتظر تکذیب بودن و بعضی بهت زده خاطرات ریز و درشت رو مرور می کردند. خبر درست بود: «مهدی نفر خبرنگار متعهد ورزشی درگذشت.»

از اون روز و از اون اتفاق تلخ سه سال می گذره. اما مهدی نفر هنوز برای ما تازه است. هنوز برای دوستانش تازه است. هنوز در جایگاه خبرنگاران نشسته و بازیهای پرسپولیس رو پوشش میده. مهدی رفت اما هنوز پیش ماست... با خاطراتش... با مهربونی هاش... با لبخندهاش...

۲۴ مردادماه روزی بود که مرد شماره ۲۲ تیم رسانه ورزش بر اثر یک سانحه تلخ رانندگی در سن ۳۳ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیار باقی شتافت. 

به همین مناسبت مراسم سومین سالگرد درگذشت مهدی نفر از سوی تیم فوتبال رسانه ورزش روز پنجشنبه در قطعه نام آوران بهشت زهرا(س) از ساعت ۹ الی ۱۱ برگزار خواهد شد.
شورای تیم فوتبال رسانه ورزش از همه همکاران رسانه ها، اهالی ورزش، مسئولان و ... برای حضور در این مراسم دعوت می کند.

روحش شاد و جایگاهش بهشت

کد خبر 4059838

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =