مدیرکل جدید درمان تامین اجتماعی استان تهران معرفی شد

مراسم معارفه مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران با حضور عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مقامات و مسئولین سازمان در اداره کل درمان استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این مراسم با صدور حکمی از سوی دکتر سید تقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، دکتر بابک عدلی به عنوان مدیرکل جدید درمان استان تهران منصوب و از تلاش‌های دکتر محمدتقی خسروانی مقدم، مدیرکل پیشین این مرکز تشکر و قدردانی شد.

مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دکتر خسروانی مقدم، حضور دکتر عدلی را به عنوان مدیرکل جدید درمان استان تهران تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت‌ها نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه بلکه به عنوان نوعی جابجایی مسئولیت‌هاست.

وی با اشاره به اینکه این گونه تغییر در مسئولیت‌ها امری طبیعی و عادی است یادآور شد: قطعا هر چقدر مسئولیت‌ها افزایش پیدا کند به طبع خدمات گسترده تری را باید به بیمه شدگان ارائه داد.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی به وضعیت کنونی سازمان اشاره و خاطرنشان کرد: تمام ارکان تصمیم گیری کشور باید تلاش کنند تصمیماتی را اخذ کنند تا سازمان تامین اجتماعی بتواند همچنان با قدرت و افتخار به ارائه خدمات درمانی و بیمه‌ای مطلوب به بیمه شدگان عزیز بپردازد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در این مدت دکتر خسروانی مقدم با نهایت صداقت فعالیت کردند افزود: دکتر عدلی پزشک جراح هستند که به مدت ٧ سال مدیریت درمان استان مرکزی را با موفقیت برعهده داشتند و همچنین سمت رئیس نظام پزشکی آن استان را عهده دار بودند.

 درخشان با بیان اینکه ایشان دو سال گذشته هم به عنوان پزشک نمونه از سوی دکتر همتی معاون درمان برگزیده شدند یادآور شد: امیدواریم با همفکری و همکاری و همیاری شما بزرگواران این مسیر ادامه پیدا کند.

در ادامه بابک عدلی مدیرکل جدید درمان استان تهران از زحمات دکتر خسروانی بابت تمامی تلاشها و زحماتشان تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم در پیشبرد اهداف سازمانی از ایشان کمک بگیریم.

مدیرکل درمان استان تهران اذعان داشت: در واقع باید در نظر داشته باشیم که در نهایت خدماتی که ارائه می شود برای شرکای اجتماعی از جمله کارگران ، بازنشستگان ، مستمری بگیران و بیمه شدگان محترم  است که خریدار خدمت هستند.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود رضایتمندی این عزیزان تامین شود اضافه کرد باید با یک مشارکت جمعی مناسب برای پیشبرد اهداف سازمان تامین اجتماعی بیشتر از گذشته زمان بگذاریم.

 بابک عدلی با بیان اینکه سازمان در بخش درمان مستقیم  طی این  چهارسال اخیر تحولات شگرفی کرده است خاطر نشان کرد: توقعات ما در بحث هتلینگ بیمارستانی و تجهیزات پزشکی در رسته های شغلی و تخصصی که در مراکز درمانی است بسیار متفاوت شده است در واقع توقعات برای بیمه شدگان بالاتر رفته است. 

در ادامه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل درمان استان تهران دکتر محمدتقی خسروانی مقدم نیز طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان اداره کل و مراکز درمانی تابعه گفت: دکتر عدلی با تجربیات بسیار زیاد هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ اخلاقی و شناجت مجموعه سازمان همیشه یک قدم از ما جلوتر هستند و ایشان یکی از مدیران نمونه کشوری نیز می‌باشند.

وی در ادامه به مدیریت استراتژیک دکتر همتی عضو هیات مدیره سازمان و دکتر درخشان معاون درمان سازمان اشاره کرد و افزود اعتباربخشی به ما یاد داده تا همیشه به جمع و سیستم فکر کنیم.

کد خبر 4190018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =