تامین کالاهای مصرفی دانشگاه محقق اردبیلی از تولیدات داخلی

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در راستای حمایت از کالای ایرانی اعلام کرد: از سال جاری کالاهای مصرفی دانشگاه از تولیدات داخلی خریداری می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه محقق اردبیلی، گودرز صادقی با تاکید بر اینکه در سال ۱۳۹۷، سیاست دانشگاه محقق اردبیلی حمایت از کالای ایرانی است، افزود: تصمیم ما بر این است که کالاهای مصرفی دانشگاه را از تولیدات داخلی خریداری کنیم هر چند قبلا هم این چنین بود.

وی با بیان اینکه سال گذشته برای دانشگاه محقق اردبیلی سال خوبی بود، تصریح کرد: البته در این مورد کارکنان بهتر می توانند قضاوت کنند ولی تصمیم ما بر این است که برنامه های علمی، آموزشی، فرهنگی و دانشجویی را تقویت و تشدید کنیم.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه دانشگاه محقق اردبیلی به هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدهی ندارد، تصریح کرد: معمولا رسم بر این است که میزان رضایت کارکنان از مسئولان مورد سنجش قرار می گیرد اما باید میزان رضایت مسئولان از کارکنان هم مورد بررسی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه شخصا از کارکنان دانشگاه اعم از کارمندان و اعضای هیات علمی راضی هستم، اضافه کرد: فضایی در دانشگاه ایجاد شده است که بدون هیچ استرس و اضطرابی کار می کنیم و این سبب می شود که راندمان کاری بالا رود.

کد خبر 4268697

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 12 =