معرفی برندگان دومین جایزه ملک‌الشعرای بهار

شیراز- مجید خادم مدیرمسئول انجمن داستان نویسی حیرت از معرفی برندگان دومین جایزه ملک‌الشعرای بهار خبر داد.

مجید خادم در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: انجمن ادبی حیرت به عنوان برگزیده برگزیده‌ها معرفی و خانه ادبیات افغانستان به دبیری محمدسرور رجایی برگزیده شد.

وی افزود: همچنین انجمن ادبی داستان جمعه به دبیری زهره سادات میرعارفین در میان برگزیدگان دومین جایزه ملک‌الشعرای بهار قرار گرفت.

خادم در ادامه به معرفی شایستگان دومین جایزه ملک‌الشعرای بهار پرداخت و گفت: انجمن ادبی رسم کتابخوانی به دبیری سید مجتبی آل سید، انجمن ادبی رفقای نقد به دبیری سجاد نوروزی، انجمن ادبی سپیدار به دبیری فاطمه سلیمانی، انجمن ادبی سرچشمه به دبیری احمدرضا سلیمی، انجمن ادبی فروغ کاشان به دبیری زهرا رسول زاده، انجمن ادبی گنجینه دانایی رامهرمز به دبیری توران درویشی، انجمن ادبی موج‌شکن به دبیری پونه نیکوی، انجمن ادبی نوای غریب دستگرد امامزاده به دبیری سجاد محبی دستگردی و کانون ادبی دانشگاه صنعتی اصفهان به دبیری فخرالدین اسماعیلی دارستانی شایسته این رویداد ادبی شدند.

خادم یادآور شد: از میان این ۱۳ انجمن، یک انجمن به عنوان برگزیده برگزیده‌ها، دو انجمن به عنوان برگزیده و ۱۰ انجمن شایسته تقدیر شناخته شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، انجمن داستان حیرت در سال ۱۳۹۱ در شیراز تاسیس شد. و در حال حاضر حدود ۲۰۰ عضو در شیراز و بیش از ۵۰ عضو در شهرهای اصفهان، قزوین و تهران دارد؛ این انجمن در سال ۱۳۹۴ به انجمنی کشوری تبدیل شد و در حال حاضر در ۴ شهر شعبه دارد.

کد خبر 4296045

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =