دولت باید به جوانان اعتماد کند/دشمن هویت جوانان را هدف گرفته است

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر ضرورت جوانگرایی در ساختار اجرایی کشور گفت: دولت باید از جوانان حمایت و به آنان اعتماد کند.

به گزارش خبرنگار مهر٬ محمدمهدی تندگویان در دیدار با امام جمعه تبریز با بیان اینکه حوزه جوانان یک حوزه گسترده است٬ افزود: برای ساماندهی امور جوانان همه شئون کشور و دستگاهها باید همراهی کنند.

وی ادامه داد: یک چهارم جمعیت کشور جوانان هستند اما برخی دستگاهها و نهادها به وظایف خود در حوزه جوانان به خوبی عمل نمی کنند و این کار را سخت می کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: در بحث جوانان موضوعی که حتی از اشتغال مهمتر است٬ بحث هویت جوانان است. دشمنان همه تلاش خود را می کنند تا هویت جوانان را تحت تاثیر قرار دهند و از این جهت به اهداف خود برسند.

وی گفت: وقتی به مطالبات جوانان پاسخ درستی داده نمی شود نتیجه آن برخی اغتشاشات و فعالیتهای زیرزمینی است. باید به هویت دینی جوانان برگردیم. باورها و اعتقادات تا حدی در جوانان سست شده است. باید به فضای اول انقلاب برگردیم که جوانان اداره امور کشور و جنگ را برعهده داشتند.

تندگویان افزود: دولت باید به جوانان اعتماد کند. جوانان با استعدادی در دولت وجود دارند که توانایی حضور در رده های بالای مدیریتی را دارند اما به آنها توجهی نمی شود.

معاون ساماندهی امور جوانان با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در موضوع جوانان ادامه داد: رهبری معتقد بودند م.ضوع مشاوران جوان بحثی انحرافی است بلکه جوانان باید مدیریت را در دست بگیرند.

وی اضافه کرد: باید کمک کنیم تشکلهای جوانان پا بگیرد تا از این رهگذر به اشتغال جوانان کمک شود و با حمایت از طرحهای جوانان به مطالبات آنان پاسخ دهیم.

همچنین آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز در این دیدار با بیان اینکه بیشترین کلام رهبر انقلاب در مورد جوانان است٬ گفت: این نشان دهنده اهمیت جوانان برای رهبری است.

وب افزود: رهبری در هر حکمی که برای مسئولان صادر می کنند بر استفاده از توان جوانان تاکید می کنند.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: دشمنان امروز از جنگ و اقدام نظامی نا امید شده اند و به همین دلیل تمرکز آنها روی جوانان قرار گرفته است و می خواهند پایه های دینی و ایمانی جوانان را تضعیف کنند که تا حدی هم از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی موفق بوده اند و وزارت ورزش و جوانان در این زمینه باید نقش پررنگی ایفا کند.

کد خبر 4330983

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =