۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۳۷

مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی:

کمکهای بازاریان به دانش آموزان/هزار بسته لوازم تحریر توزیع می شود

کمکهای بازاریان به دانش آموزان/هزار بسته لوازم تحریر توزیع می شود

بیرجند- مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی گفت: هزار بسته لوازم تحریر در راستای اجرای طرح یک کاسب یک دانش آموز توسط بازاریان استان در بین دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

 به گزارش خبرنگار مهر، حسین خراسانی مطلق صبح پنج شنبه در مراسم جمع آوری کمک های بازاریان و اصناف برای دانش آموزان نیازمند بیان کرد: در جنگ کنونی که دشمن به راه انداخته، به دنبال تضعیف کردن اصناف است.

وی با بیان اینکه در بیرجند ۳۵ هزار نفر در ۱۳ هزار واحد صنفی مشغول به کار هستند، افزود: در قبل از انقلاب بازاری ها اولین اقشاری بودند که از امام ( ره) دفاع کردند.

خراسانی بیان کرد: بسیاری از جوانانی که وارد بازار می شوند از پیشکسوتان این حوزه که فعالیت داشته اند، مطلع نیستند.

مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی بیان کرد: پر رنگ کردن نقش اصناف و بازاریان مهم ترین هدف در برگزاری رزمایش  محمد رسول الله ( ص) دو است.

خراسانی با بیان اینکه طرح یک کاسب یک دانش آموز در راستای رزمایش برگزار می شود، اظهار کرد: همچنین معرفی تلاش های اصناف و بازاریان یکی از اهداف اصلی اجرای این طرح  است.

وی بیان کرد: می خواهیم برای همه به اثبات برسد که علی رغم همه سیاه نمایی که دشمن انجام می دهد، اصناف یکی از گزینه های عمق بخشی به انقلاب هستند.

وی اظهار کرد: طرح یک کاسب، یک دانش آموز امروز در سراسر کشور اجرایی می شود و تا ۱۵ مهرماه به نیازمندان،۱۰۰ هزار بسته لوازم التحریر داده می شود.

مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی بیان کرد: در نظر داریم هر دانش آموز نیازمند را به یک کاسب خیر وصل کنیم تا نیازهای وی را برطرف کند.

وی اظهار کرد: برای اجرای طرح یک کاسب، یک دانش اموز در شهرستان بیرجند ۱۰۰ بسته لوازم تحریر تهیه شده است.

وی بیان کرد: در کل خراسان جنوبی قریب به هزار بسته لوازم التحریر آماده شده که ۴۰۰ بسته امروز تحویل داده شده و مابقی تا ۱۵ مهرماه تحویل داده می شود.

وی با بیان اینکه  ۳۰ هزار دانش آموز نیازمند در خراسان جنوبی وجود دارد، افزود: ۹ هزار و ۱۷۰ دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد امام ( ره)  استان هستند.

وی افزود: قرارگار ثامن الائمه ۱۱ هزار بسته لوازم التحریر و کمیته امداد شش هزار بسته لوازم التحریر آماده کرده است.

وی با بیان اینکه اصناف و بازاریان نقش بسزایی در تداوم انقلاب داشته اند، بیان کرد: وضعیت پشتیبانی اصناف از نظام در این جنگ روانی دشمن، نادیده گرفته شده است.

کد خبر 4402115

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha