معرفی برترین‌های مسابقه تئاتر ایران جشنواره بین­ المللی تئاترکودک

همدان - برترین‌های مسابقه تئاتر ایران جشنواره بین­ المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، هیئت داوران بخش مسابقه تئاتر ایران بیست و پنجمین جشنواره بین­ المللی تئاتر کودک و نوجوان متشکل از بهرام شاه محمدلو، رحمت امینی، حسین صفی و گلاب آدینه و شهره سلطانی پس از ارزیابی آثار حاضر در این بخش آراء خود را اعلام کردند.

بر این اساس در بخش موسیقی هیئت داوران با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی از «علیرضا ستاری» برای موسیقی نمایش «موش و گربه» از همدان شرکت کننده در بخش نوجوان تقدیر کرد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «حمیدرضا شجاعی» برای موسیقی نمایش «چارلی و کارخانه شکلات سازی» شرکت کننده در بخش کودک اهدا شد.

در بخش طراحی صحنه و لباس هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از «مهدی شریفی» برای طراحی صحنه نمایش «تیستو سبز انگشتی» شرکت کننده در بخش کودک تقدیر کرد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «مهدی نیک روش» برای طراحی صحنه نمایش «چارلی و کارخانه شکلات سازی» از بخش کودک رسید.

همچنین برگزیده طراحی لباس تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی را دریافت و «زهرا یعقوبی» برای طراحی لباس نمایش «مخ پریشون­های شلم» از بخش نوجوان تجلیل شد.

در بخش بازیگری مرد هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از «سیدمهرداد کاووسی حسینی» برای بازی در نمایش «موش و گربه» از بخش نوجوان تقدیر کرد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «آرش صادقیان حقیقی» برای بازی در نمایش «چارلی و کارخانه شکلات سازی» از بخش کودک اهدا شد.

در بخش بازیگری زن هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از «آنالی شکوری» برای بازی در نمایش «مخ پریشون­های شلم» از بخش نوجوان تقدیر کرد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «شیرین کاشفی» برای بازی در نمایش «چارلی و کارخانه شکلات سازی» از بخش کودک اهدا شد.

در بخش نمایشنامه­ نویسی هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از «امیر مشهدی عباس» برای نگارش نمایشنامه «اژدها اولین حیوان خانگی» از بخش کودک تقدیر کرد و هیئت داوران در این بخش انتخابی نداشت.

در بخش کارگردانی هیئت داوران با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از «رضا جوشعار» برای کارگردانی نمایش «پینوکیو» از بخش کودک تقدیر کرد و تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به «محمد جهانپا» برای کارگردانی نمایش «تیستو سبز انگشتی» از بخش کودک تقدیم شد.

همچنین هیئت داوران به خاطر توجه به موضوع با اهمیت در حوزه مسائل خانواده و ارتباط والدین و فرزندان با بهره گیری از شیوه­ های نوین تئاتر کاربردی جایزه ویژه خود را شامل دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به نمایش «پدر آن» به کارگردانی مهدی فرشیدی سپهر از بخش نوجوان تقدیم کرد.

کد خبر 4467543

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 12 =