۵ اسفند ۱۳۸۵، ۱۱:۳۴

معاون امور مناطق شهرداری تهران خبر داد:

پیشنهاد بودجه 220 میلیارد تومانی شهرداری در بخشهای اجتماعی و فرهنگی

در بودجه پیشنهادی سال 86 شهرداری تهران به شورای شهر ، حدود 220 میلیارد تومان برای امور اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی در نظر گرفته شده که اگر این بودجه تصویب شود ، شاهد اتفاقات خوبی در شهر تهران خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری مهر ، مهندس فرهاد یعقوبی گفت: بودجه ای که در بخش اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی  برای مناطق 22 گانه در نظر گرفته شده 100 میلیارد تومان است که با احتساب بودجه 120 میلیاردی  که برای امور فرامنطقه ای پیش بینی شده، این رقم به 220 میلیارد تومان رسیده است.

معاون امور مناطق شهرداری تهران افزود: برنامه سال 86 شهرداری تهران با دید محله گرایی تنظیم شده و این موضوع بارها به مناطق اعلام شده که اساس فعالیت های سال 86 خود را در نیاز محلات قرار دهند و با ارتباط خوب با شورایاری ها و توجه به پیام های 137 شهروندان در راستای رویکرد محله محوری و شهروندمداری گام بردارند.

یعقوبی با اشاره به اقدامات شهرداری در امر ورزش گفت: از ابتدای امسال احداث یک سالن چند منظوره در هر ناحیه از شهر تهران را در دستور کار خود قرار دادیم به طوری که تا پایان سال 90 سالن به بهره برداری می رسد و در سال آینده تعداد این سالن ها به 120 سالن خواهد رسید.

وی افزود: از این سالن ها در مواقع بحران به عنوان پناهگاه و اسکان شهروندان و در مواقع عادی به عنوان سالن ورزشی ویژه بانوان استفاده خواهد شد.

معاون امور مناطق شهرداری تهران در ادامه گفت: همچنین احداث 500 زمین چمن مصنوعی از ابتدای سال در دستور کار شهرداری قرار گرفت و تاکنون 350 زمین در ابعاد استاندارد به بهره برداری رسیده و بقیه نیز در دست احداث است.

وی در پایان گفت: اگر 100 میلیارد بودجه پیشنهادی ما برای امور اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی مناطق 22 گانه در شورای شهر به تصویب برسد محلات شهردر سال 86 شاهد اتفاقات خوبی خواهند بود.

کد خبر 452546

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha