۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۹:۰۲

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

بزرگترین ناکامی آمریکا جلوگیری از صدور انقلاب به کشورهای دیگر است

بزرگترین ناکامی آمریکا جلوگیری از صدور انقلاب به کشورهای دیگر است

مشهد-عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عدم موفقیت در جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی به کشورهای مختلف، بزرگترین ناکامی آمریکا مقابل ملت ایران است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین صفارهرندی چهارشنبه شب در ششمین نشست از سلسله نشست‌های «عصر انقلاب اسلامی» که در مشهد برگزار شداظهارکرد: غرب به این باور رسیده است که با یک کشور به نام ایران مواجه نیست بلکه با یک تمدن بزرگ روبه‌رو است که در حال تکثیر مبانی خود در کشورهای دیگر است. 

وی افزود: گسترش انقلاب اسلامی رخ دادی خارج از محاسبه آمریکایی‎‌ها و غرب بود و بزرگترین ناکامی آمریکا را می‌توان صدور انقلاب اسلامی به کشورهای مختلف دانست که به سرعت در حال پیشرفت است. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: با این وجود تا زمانی که تفکری موازی با آمریکا در کشور وجود داشته باشد، باید منتظر فتنه‌هایی از سوی دشمن باشیم. 

صفار هرندی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر  میزان بدهی دولت آمریکا به  ۲۲ تریلیون دلار رسیده است که نشانه‌ای از نشانه های افول قدرت آمریکا است که عده ای آن را آرزو می‌دانند اما این یک تحلیل مستدل جهانی است. 

وی با اشار به اقدامات آمریکایی ها پیش از پیروزی انقلاب در ایران تصریح کرد: در سال های منتهی به انقلاب اسلامی، رهبر تراشی و شخصیت سازی در مقابل امام خمینی (ره) توسط رسانه‌ها و افراد شناخته شده، بسیار مشهود و قابل لمس بود. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهارکرد:برقراری دموکراسی هدایت شده در حکومت پهلوی واعمال کودتای نظامی توسط ژنرال هایزر طرح هایی برای جلوگیری از پیروزی انقلاب اسلامی ایران بود که هیچکدام نتوانست موفق شود. 

صفارهرندی تاکید کرد: پس از تمام توطئه ها و با پیروزی انقلاب آمریکا با طراحی جنگ بین دو همسایه سعی کرد انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرد اما فرهنگ شهادت آمریکا را در رسیدن به این هدف نیز ناکام گذاشت.

کد خبر 4541815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha