تازه‌های نشر سیاهرود در نمایشگاه/ ۵ کتاب جدید در حوزه علوم انسانی

نشر سیاهرود پنج کتاب جدید در نمایشگاه کتاب امسال به مخاطبان عرضه می‌کند.

محسن نوبخت، مترجم، مدیر انتشارات سیاهرود و عضو هیأت علمی و دبیر گروه تخصصی زبان شناسی سازمان سمت به خبرنگار مهر گفت: تا به امروز که خبری در رد یا تأیید حضور نشر سیاهرود در نمایشگاه کتاب اعلام نشده است، اما اگر حضور ما تأیید شده و غرفه‌ای داشته باشیم پنج کتاب جدید به مخاطبان عرضه خواهیم کرد.

وی افزود: «مبانی فلسفی منطق: با رویکردی تاریخی» و «از دیفرنس تا دیفرانس: سیر تکوین ساختارزدایانه مفاهیم دریدا» هر دو نوشته مهدی خبازی کناری «زیبایی شناسی زدایی» نوشته مشترک خبازی کناری و صفا سبطی، «مبانی گفتمان» نوشته آن جلا گدار و نیل کری و ترجمه محمد بازافکن و در نهایت «نابغه درون همه ما» نوشته دیوید شنک و ترجمه سهیلا خسروی عناوین کتاب‌های تازه نشر سیاهرود هستند که در انتهای سال ۹۷ منتشر شده و در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شوند.

نوبخت ادامه داد: یک کتاب را هم مشغول آماده سازی هستیم با نام «در دفاع از یک پوپولیسم چپ» نوشته شانتال موف و ترجمه تقی عبدی حاجیکلایی. همچنین چند کتاب نیز در فصول مختلف سال ۹۷ منتشر کرده بودیم در نمایشگاه امسال به مخاطبان عرضه می‌شوند. عناوین این کتاب‌ها به این شرح است: «سیر نشانه شناسی» نوشته پائول کوبلی و ترجمه راحله قاسمی، «بررسی ساختاری روایت در خواب‌های صوفیانه» نوشته محبوبه حیدری، «درک روایت و فیلم» نوشته ادوارد برانیگان و ترجمه سید جلیلی شاهری لنگرودی، «پیشگامان نشانه شناسی» ویراسته مارتین کرامپتن و همکاران، ترجمه راحله گندمکار، «خاستگاه زبان» نوشته جیمز آر هرفورد و ترجمه محمد راسخ‌مهند و مجتبی علیزاده صحرایی، «فرهنگ واژگان شاهنامه» نوشته بهمن افشانی آقاجری و…

کد خبر 4591621

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =