کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند/ برنامه روز نخست

مرحله سوم رقابتهای لیگ جهانی کاراته در مراکش قرعه کشی شد و طی آن نمایندگان ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات روز جمعه ۳۰ فروردین ماه با حضور ۶۶۱ کاراته کا از ۷۸ کشور آغاز می‌شود. تیم ملی کشورمان که بامداد سه شنبه راهی این مسابقات شده بود، عصر روز گذشته در مراسم وزنکشی شرکت کرد و از امروز نیز کار خود را در این مسابقات آغاز می‌کند.

بر اساس قرعه کشی انجام شده در در بخش بانوان و کاتا انفرادی در گروه ۶ فاطمه صادقی با حریفانی از انگلیس، شیلی، ژاپن، مصر، اسکاتلند و ایتالیا پیکار می‌کند. در کومیته وزن ۵۰- کیلوگرم سارا بهمنیار به دیدار «ماریا دالیدو» از ایتالیا می‌رود و در صورت برتری به مصاف حریفی از روسیه خواهد رفت. طراوت خاکسار در وزن ۵۵- کیلوگرم دور نخست «فومیکا ایشی» از ژاپن را پیش رو دارد و در ادامه به مصاف نماینده آلمان خواهد رفد.

در وزن ۶۱- کیلوگرم رزیتا علیپور ابتدا به دیدار «نینا راحنوچ» از سوئیس می‌رود و در صورت برتری با حریفی از برزیل مبارزه می‌کند. شیما آل سعدی در اولین دیدار «استفانی دلیما» از برزیل را پیش رو دارد و سپس با برنده تایلند و ژاپن پیکار می‌کند. حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم کار خود را از مبارزه با «اوفیلو مولولو» از بلژیک آغاز می‌کند و سپس با حریفی از ژاپن مبارزه خواهد کرد.

در بخش مردان و در کاتا انفرادی ابوالفضل شهرجردی در گروه ۳ با کاتاروهایی از چین، اسپانیا، مجارستان، ژاپن، ایتالیا و ژاپن مبارزه خواهد کرد. در وزن ۶۰- کیلوگرم مجید حسن نیا با «یکنیک بایتوروف» از قزاقستان سپس با حریفی از ایتالیا پیکار می‌کند. در همین وزن امیر مهدی زاده پس از یک دور استراحت، «سوهی تویاما» از ژاپن را پیش رو خواهد داشت.

در وزن ۶۷- کیلوگرم هامون درفشی پور با «سوچیرو ناکانو» از ژاپن و در صورت برتری با نماینده فرانسه مبارزه می‌کند. سعید احمدی «توماس جردن» انگلیسی را پیش رو دارد و در صورت برنده شدن با حریفی از ژاپن مبارزه می‌کند. امیررضا میرزایی ابتدا با «توماس کاسرر» از اتریش و در صورت برد با حریف اردنی پیکار می‌کند و سیدعلی کریمی ابتدا با «فحد الختامی» از عربستان و سپس با حریفی از مجارستان دیدار می‌کند.

بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم دور اول استراحت دارد و در دور دوم با برنده آلمان و اتریش مبارزه می‌کند. در همین وزن علی اصغر آسیابری با «بسلان میزوف» از روسیه کار خود را آغاز کرده و سپس در یک دیدار سخت به مصاف «رافائل آقایف» ازآذربایجان می‌رود.

در وزن ۸۴- کیلوگرم مهدی خدابخشی ابتدا با «محمد الکتبی» از مصر سپس با کامران مدنی از آمریکا پیکار می‌کند. ذبیح اله پورشیب نیز «وی وو چون» از چین تایپه را پیش رو دارد و مهدی قراری زاده هم به مصاف «کنجی گریلون» از فرانسه می‌رود.

سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم دور نخست استراحت دارد و سپس با «اسیلی آنتوخی» از روسیه مبارزه می‌کند. صالح اباذری «تراوت کانگتونگ» از تایلند، سامان حیدری «دیلسون جاکوت» ازفرانسه و مجید نیکوهمت نیز «آنجلو وسیچ» از کرواسی را پیش رو دارد.

لیگ کاراته وان به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد و در نخستین روز مسابقات نمایندگان کاتای انفرادی بانوان و اوزان ۶۰، ۶۷- و ۷۵- کیلوگرم مردان و اوزان ۵۰- و ۵۵- کیلوگرم بانوان برگزار خواهد شد.

کد خبر 4594841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =