فرمانده جدید سپاه کیش معارفه شد

کیش - فرمانده جدید سپاه جزیره کیش با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم تودیع و معارفه فرماندهی سپاه و بسیج ناحیه مقاومت کیش با حضور دکتر غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه ازاد کیش، اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان، امامان جمعه اهل تشیع و تسنن کیش، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران و معاونان سازمان منطقه آزاد کیش با تکریم از سرهنگ دوم پاسدار ابراهیم خادمی زاده و معرفی سرهنگ پاسدار شهداد کناری بعنوان فرماندهی جدید سپاه ناحیه مقاومت کیش برگزار شد.

در این مراسم غلامحسین مظفری گفت: امروز ما نگران جنگ نظامی نیستیم، جنگ ما جنگ اقتصادی است و امپریالیسم جهان خوار فهمیده که دیگر نمی تواند با زبان جنگ وارد کارزار با ملت و نظام مقدس ما شود،.

وی خاطرنشان کرد: در این بین تمام تلاش ما باید این باشد که دشمن نتواند میان ملت و مسئولین فاصله بیندازد وی افزود امروز جهاد ما جهاد اقتصادی است و ما مسئولان مدیون و بدهکار خون شهدا هستیم مهم است که بدانیم برای برقراری هر میز مدیریت و مسئولیت در این نظام مقدس ۷۰ شهید تقدیم نظام شده است.

وی افزود: فرصت و زمان محدودی جهت خدمت به مردم و نظام به ما مسئولین داده شده است، نباید به این فرصت مهم خیانت بکنیم باید قدر و منزلت این نعمت خدمت بر ملت و کشور بزرگ و تاریخ ساز ایران اسلامی را بدانیم.

مدیر عامل منطقه آزاد کیش گفت: هر آمدنی رفتنی دارد و مهم این است که فرصت کوتاهی که به ما جهت خدمت داده شده به نحو احسن و درست استفاده نموده و قدر این فرصت را بدانیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه ما در نقطه ای از کشور قرار داریم که می تواند کمک بزرگی به رونق اقتصادی و گردشگری و کارآفرینی کشور در این برهه از تاریخ داشته باشد من و تمام همکارانم در سازمان منطقه ازاد کیش تمام تلاش خود را می کنیم که پروژه های تعطیل و نیمه تمام را به چرخه ساخت و اتمام هدایت نموده و برگردانیم، در این راه از هیچ کمک و همراهی با سرمایه گذاران دریغ نخواهیم کرد.

مدیر عامل سازمان منطقه ازاد کیش گفت: باید همه اقدامات ما در سازمان منطقه آزاد کیش شفاف باشد دستور دادیم تمام اتفاقات و قراردادها و اقدامات در معرض دید عموم بخصوص خبرنگاران و رسانه ها قرار داده شود، وی افزود به هیچ وجه از خطا و تخلف احتمالی در حوزه های مختلف سازمان نخواهیم گذشت و با آن برخورد جدی خواهیم داشت.

حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه کیش در این مراسم ضمن اشاره به ۸ شوال مصادف با تخریب ائمه معصوم و قبور امامان توسط وهابییون ال سعود گفت، باید ۸ شوال را همچون روز عاشورا زنده نگه داریم.

امام جمعه کیش با ذکر روایتی از نبی اکرم مبنی بر اینکه مومن واقعی باعث آرامش مومن است و وجود مومن را همچون آب خنکی میداند که انسان پس از نوشیدن آن دلش آرام میگیرد، افزود امروز وجود سپاه و فرزندان خدوم و مومن این نهاد نظامی باعث آرامش و امنیت کشور و مردم است.

وی ویژه گی بارز سپاه پاسداران را تزریق همین آرامش و آسایش و امنیت به جامعه عنوان کردن.

حسن زاده گفت مبنای سپاه بر پایه ایمان نهاده شده و در سیل اخیر شمال و جنوب غرب کشور دیدیم که حضور سپاه چگونه آرامش و آسایش به اوضاع وخیم مناطق بخشید.امام جمعه کیش ادامه داد و گفت در هر حال روزی همه ما باید جزیره را جهت خدمت در جای دیگر ترک بکنیم چه بهتر و شایسته که با عزت و احترام و خاطره خوش محل و میز خدمت را به دیگری تحویل دهیم.

سرهنگ اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان در این مراسم گفت سپاه پاسداران تکلیف گراست نه ماموریت گرا هر جا احساس کمک و یاری به ملت و نظام باشد ما وارد میدان خواهیم شد و جهت احیا ارزش های نظام هر آن آماده خدمت هستیم و در صحنه حاضریم وی گفت برای حفظ و تعالی ارزش ها جانمان را هم فدا میکنیم.

وی یکی از برکات نظام را تشکیل سپاه پاسداران عنوان کرد و گفت امروز هیچ قدرتی نمیتواند ما را عقب براند همچنان که در نقاط مختلف منطقه بخصوص سوریه و در جوار بارگاه حضرت زینب مورد احترام و تکریم مردمان مسلمان آن دیار هستیم تا جایی که امروز در یک سمت از آن بارگاه اذان اهل تسنن و در سوی دیگر اذان اهل تشیع طنین انداز میشود وی افزود امیدواریم در بستر بیماری و تصادف از دنیا نرویم و افتخار و سعادت شهادت نصیبمان گردد.

سرهنگ سالاری در پایان ضمن تقدیر از مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و سایر مسئولین و مدیران نهادهای مختلف نظامی و انتظامی و محلی کیش تقاضای تعامل و همراهی بیش از پیش را با فرماندهی جدید سپاه ناحیه کیش داشتند.

کد خبر 4639798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 10 =