دوره آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان گات

IELTS برگرفته از واژه International English Language Testing System به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، دوره‌های IELTS ازمهم ترین دوره های آموزشی جهت ادامه تحصیل در تمامی کشورهای انگلیسی زبان است.

IELTS آزمونی بریتانیایی است که از این نظر برابر با آزمون TOEFL که آزمونی آمریکایی است قرار می گیرد. برای آمادگی در این امتحان می بایست یک آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی که دوره های آمادگی آزمون آیلتس در آن تشکیل می‌شود، را انتخاب کنید.

آموزشگاه زبان گات، یکی از بهترین موسسه آموزش زبان‌های خارجی، مجری برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آیلتس است که با توجه به روش های تدریس، منابع آموزشی استاندارد و اساتید حرفه ای، شما را در رسیدن به هدفتان کمک می‌کند. کلاس آیلتس به صورت فشرده، خصوصی و ترمیک برگزار می‌شوند که با توجه به هدف و مدت زمانی که در دست دارید می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

دوره آمادگی آزمون آیلتس در آموزشگاه زبان گات

برای اینکه بتوانید در آزمون آیلتس نمره قبولی را کسب کنید ابتدا باید در ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی (خواندن، نوشتن، شنیداری و گفتاری) اطلاعات کاملی داشته باشید و به سطح مورد نیاز رسیده باشید.

پس از تعیین سطح توسط سوپروایزر مرکز زبان گات و تایید ایشان در مورد دانش شما برای شرکت در کلاس دوره های آمادگی آزمون آیلتس، حال با توجه به سطح شما و نمره ی مورد نظرتان تعداد جلسات متغیر است. آن دسته از افرادی که آمادگی بهتری دارند نسبت به کسانی که نیاز به آموزش بیشتری دارند تعداد جلسات کمتری را برای آمادگی در آزمون آیلتس نیاز دارند.

موسسه زبان گات به دلیل بیشترین میزان قبولی در آزمون آیلتس در سال ۹۷ به عنوان بهترین آموزشگاه زبان برای یادگیری آیلتس انتخاب شد.

انواع آزمون آیلتس

انواع آزمون: آزمون آیلتس آکادمیک و آزمون آیلتس جنرال

مهارت‌های آزمون: چهار مهارت Reading خواندن، Listening شنیداری، Writing نوشتن و Speaking گفتاری

طول مدت آیلتس: ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه

نمره بندی آیلتس: ۰ تا ۹ – فاصله های نمرات ۰.۵ نمره است.

وب سایت رسمی آیلتس: IELTS.org

هزینه: وابسته به هر کشور ممکن است متغییر باشد.

لازم به ذکر است که نمره قبولی در آزمون آیلتس بستگی به کشوری که به آن مهاجرت می کنید، شرکتی که قصد کار کردن در آن را دارید و یا دانشگاهی که می خواهید ادامه تحصیل دهید، دارد. هر کدام از این موارد ذکر شده قوانین خاص خود را دارند و هر یک نمره ای را برای ارزیابی و تایید شما قبول دارند.

آیلتس آکادمیک: همان طور که از اسم این نوع آزمون مشخص است تمام کسانی که به نوعی قصد تحصیل و یا شرکت در فعالیت های آکادمیک (استادیاری، فرصت های پژوهشی و …) را دارند باید این نوع از تست را انتخاب کنند.

آیلتس جنرال: هدف هایی مانند کار، فرصت های شغلی، مهاجرتی و سرمایه گذاری در کشور های انگلیسی زبان نیاز به این نوع از آیلتس دارد. نکته قابل توجه اینکه اگر کشور مورد نظر شما انگلیس است حتماً قبل از هر کاری با مشاورین آموزشگاه زبان گات برای تعیین نوع آیلتس خود مشورت کنید.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4649322

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 13 =