بحرین با میزبانی ازمعامله قرن، پاسبان رژیم‌صهیونیستی  شده است

جمعیت ملی اسلامی الوفاق بحرین در بیانیه ای اعلام کرد: بحرین با میزبانی از معامله قرن، پاسبان رژیم‌صهیونیستی شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمعیت ملی اسلامی الوفاق بحرین با صدور بیانیه ای در خصوص آنچه کارگاه و نشست بحرین نام گرفته و هدف آن فروش قضیه فلسطین است، تاکید کرد: شرمساری نصیب رژیم بحرین و شخصیت‌های آن خواهد شد که با اقدام به میزبانی از رژیم صهیونیستی در این نشست خیانت آمیز تبدیل به پاسبانانی برای آنان شده اند.

جمعیت ملی اسلامی الوفاق بحرین در این بیانیه تصریح کرد: تمام ملت بحرین از تمامی طیف‌ها و اقشار برائت خود را از قبضه بحرین برای خدمت به پروژه صهیونیستی، تروریستی، جنایتکارانه و توسعه طلبانه اعلام کرده اند.

بیانیه مذکور در ادامه می‌افزاید: نشست بحرین با تمامی جزئیاتش از لحظه اول تا آماده سازی و هر قدم و حرکت آن تا اجرایی شدن این نشست، ثابت کرد که رژیم بحرین و شخصیت‌های آن عامدانه و مصرانه اقدام به لگدمال کردن و زیرپا گذاردن قضیه فلسطین و تمامی عرب‌ها و مسلمانان نموده بلکه فراتر از آن مصرانه به مقدسات، ارزش‌ها، عقاید و رسوم و ادیان اهانت کرده و به هیچکس و هیچ چیز اعتنایی نکردند، نه به (خواسته) حکومت‌ها، نه به علما، نه مؤسسات و نه ملت‌های امت عربی و اسلامی، به هیچیک اعتنایی نکرده و اقدام به اجرای بیشتر از آنچه صهیونیست‌ها می‌خواهند کردند.

این بیانیه تاکید کرد: قدس و فلسطین یک عقیده راسخ در عقل و قلب بحرینی‌ها و عرب‌ها بوده و از یک ذره خاک آن عقب نمی‌نشینند. معامله قرن و نشست منامه نتیجه‌ای جز رسوخ و ایمان بیشتر به حق نداشته و سازشکاران و خیانتکاران و معامله آنها شکسته خورده اند، در آینده نزدیک این شکست با تمسک بیشتر فلسطینی‌ها و یکپارچگی عربی و اسلامی خود را نشان خواهد داد.

کد خبر 4651993

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =