اجرای چراغ خاموش سند ۲۰۳۰/تلاش دشمن برای خراب کردن مرزهای فکری

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه تمام تلاش دشمن برای خراب کردن مرزهای عقیده و فکر است، گفت: اجرای چراغ خاموش سند ۲۰۳۰ در کشور به معنی بهم ریختن این مرزها است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی صبح شنبه در دیدار با مسئولان و کارکنان حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی و مرزبانی خراسان جنوبی اظهار داشت: بحث مرز و مرزبانی در ابتدا مرزهای کشوری را در ذهن تداعی می کند اما در بحث تخصصی و شناختی هرچیزی مرز دارد.

وی با بیان اینکه امور فیزیکی یا امور معنوی، عالم تکوین یا تشریع و در کل همه چیز مرز دارد، بیان کرد: اگر انسان ها نسبت به این قضیه شناخت لازم داشته باشند یک تمدن انسانی و الهی حاکم می شود اما متاسفانه چنین نیست.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه زبان، چشم، گوش، دل و همه چیز مرز دارد، عنوان داشت: میزان یعنی هرچه به وسیله آن این مرزها سنجیده می شود.

تمدن به معنی رعایت مرزهای انسانیت است

عبادی با اشاره به اینکه علم منطق مرزهای سخن و استدلال را مشخص می کند، بیان داشت: در هر کاری و هر امری چه فردی و چه اخلاقی یا خانوادگی باید آن را با عدل منطبق کرد.

وی اضافه کرد: انسان ابتدا در مسئله خودشناسی و جهان شناسی باید حدود و مرزهای انسانیت را مشخص کند و تمدن آن است که این مرزها را رعایت کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز با وحشی هایی بدتر از مغول روبه رو هستیم، افزود: این انسان ها هیچ مرزی، تعهد، اخلاقی و قانونی ندارند و مثل حیوانات تابع غرایز خود هستند.

عبادی با تأکید بر اینکه کار این انسان های وحشی در دنیا به هم زدن مرزها است، بیان داشت: این یاغی ها همواره برای بهم ریختن اوضاع در هر کشوری انواع و اقسام قتل، جنایت، اعتیاد و سایر مفاسد را راه می اندازند.

وی با بیان اینکه این انسان ها خودشان یاغی و سرکش هستند و در هر جامعه و کشوری از انسان های سرکش و مرزشکن و قانون شکن پشتیبانی می کنند، گفت: امروز وحشی های مغول گذشته به تجهیزات مجهز شده اند و ملت ها را آواره می کنند.

اروپایی ها هیچ وقت متمدن نبوده اند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه همیشه در تاریخ انسان های یاغی وجود داشته اند اما امروز غربی ها که وحشی گری های خود را با تکنیک مجهز کرده اند، افزود: هیچکس از این وحشی ها در امان نیست چراکه اینها مرز انسانیت را رعایت نمی کنند، مرزهای فرهنگی را در هم می شکنند و به کشورهای دیگر تعدی و تجاوز می کنند.

عبادی با بیان اینکه تاریخ نشان می دهد اروپایی ها هیچ وقت متمدن نبوده اند، بیان کرد: هر چند به تکنیک مجهز شده اند اما آنچه به آنها جهت می دهد زیرپا گذاشتن قانون ها، مرزها و تجاوز به حقوق ملت هاست و این وحشی گری مدرن است.

وی با اشاره به اینکه امروز با برده داری طبقاتی روبه رو هستیم که بدترین نوع برده داری است، افزود: این وحشی ها برای اینکه بتواند ملت ها را نوکر خود کنند اول آنها را فاسد می کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر آمریکا بیش از ۴۰ میلیون گرسنه بدبخت دارد در حالی که همه امکانات در دست قشر خاصی است و اسم آن را آزادی گذاشته اند، گفت: این همه جنایت در دنیا اتفاق می افتد اما این سازمان ملل کجاست؟

تمام تلاش دشمن برای خراب کردن مرزهای عقیده و فکر است

عبادی اضافه کرد: ریشه انواع و اقسام مفاسد موجود در دنیا اروپایی ها هستند و عجیب است با وجود انقلاب بزرگ ایران هنوز برخی دنبال فرانسه، آمریکا و انگلیس هستند.

وی با تأکید بر اینکه تمام تلاش دشمن برای خراب کردن مرزهای عقیده و فکر است، بیان داشت: دشمن اگر مرزهای عقیده و فکر را خراب کند یعنی همه چیز را خراب کرده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اجرای چراغ خاموش برنامه ۲۰۳۰ در کشور، بیان کرد: این برنامه که گاهی در کلاس های آموزش و پرورش، گاهی در زیرمجموعه ارشاد و یا گردشگری دیده می شود بهم ریختن مرزها بوده و برنامه استعماری است که به وسیله خودمان اجرا می شود.

وی خطاب به مرزبانان استان گفت: این شما هستید که چه در قالب مرزبانی ها و چه در غالب حفاظت ها به عنوان بهترین دوستان گمنام برای جامعه، مکتب و انقلاب خودتان کار و جامعه را حفاظت می کنید وگرنه اگر به اختیار برخی باشد هم کشور و هم نسل آینده را می فروشند.

کد خبر 4670930

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =