سایه حواشی بر جلسه علنی شورای شهر شیراز

شیراز- نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در حالی برگزار شد که این جلسه تحت تاثیر موضوع تعیین تکلیف عضو سیزدهمین شورای شهر بود.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه چهارشنبه شورای شهر شیراز درحالی برگزار شد که از صبح چهارشنبه ۲۳ مرداد ماه حاشیه های شورای شهر آغاز شده بود. حاشیه هایی که  پیرامون معارفه جایگزین مهدی حاجتی ایجاد شده بود.

یکی از نکات جلسه نود و سوم شورای شهر این بود که این جلسه علنی هیچ ناطقی نداشت و هر سه ناطق پیش از دستور به طور ناگهانی سخنرانی خود را لغوکرده بودند.

از انتخابات هیات رئیسه تا بازار هنر 

از جمله مصوبات این جلسه میتوان به طرح دو فوریتی اشاره کرد که انتخابات هیات رئیسه شورای شهر را در سال سوم به همراه خواهد داشت.

طرح دوفوریتی اعضای شورای اسلامی شهر شیراز مبنی بر برگزاری انتخابات هیات رییسه‌ی سال سوم شورا در نود ونهمین جلسه علنی شورا تصویب و مقرر شد این جلسه دوشنبه هفته‌ آینده برگزار شود.

رییس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این جلسه از آغاز به کار پروژه اوراق مشارکتی بازار هنر شیراز در محله سنگ سیاه در آینده‌ای نزدیک خبرداد.

سینا بنی زمانی گفت: مطابق احکام مقرر در تکالیف بودجه سرمایه‌گذاری سال‌های ۹۷ و ۹۸، معاونت مالی و اقتصادی شهرداری شیراز برای نخستین بار، ساز و کار بهره‌برداری از پروژه‌های اوراق مشارکت را تدوین کرد که با ارائه در جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری، آماده اجراست.

همچنین گزارش عملکرد درآمدی شش ماهه نخست سال ۹۷ شهرداری با احتساب درامد سازمان‌ها در صحن شورا ارائه و با موافقت اعضای شورا همراه شد.

«محمد هادی هاشم پور» معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز نیز گزارشی از عملکرد این حوزه را در صحن علنی شورا ارائه داد.

کد خبر 4692996

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =