درخواست مهلت از سوی خانواده نعمت زاده/ صدور حکم تا ۲۵ روز آینده

مسعودی مقام درباره درخواست های خانواده نعمت زاده گفت: از من که درخواست نداشتند اما به مراجع دیگر نامه نگاری کردند و به ما منعکس شده و اعطای مهلت خواستند اما مهلت داده نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید اسدالله مسعودی مقام در حاشیه پنجمین جلسه دادگاه شبنم نعمت‌زاده در جمع خبرنگاران گفت: از آنجایی که دفاعیات لشگری پور طولانی شد یکسری مستندات ارائه داد و اما دفاعیات وکلا ماند در هفته جاری تمام مطالب آخرین دفاع را مورد  استماع خواهیم داد.

وی افزود: چند ارزیابی  باید انجام شود و استعلامات  گرفته شود تا در فرجه قانونی حکم صادر شود . امروز آخرین جلسه نبود چرا که آخرین دفاعیات وکلا ماند.

مسعودی مقام درباره درخواست های خانواده نعمت زاده  گفت: از من که درخواست نداشتند اما به مراجع دیگر نامه نگاری کردند و به ما منعکس شده و اعطای مهلت خواستند اما مهلت داده نمی‌شود.

وی ادامه داد: شخصی که نامه نوشته سمت در پرونده ندارد و نعمت زاده درخواست تبدیل قرار بازداشت به وثیقه را دارد که با توجه به قوانین اکنون ممکن نیست البته مراجع قضایی دیگر هم ایشان را خواستند درباب مطالبات دیگر مانند  اعسار که تمام آنها به شعبه ما آمده و ما اجازه خروج ایشان را نداریم.

قاضی پرونده درباره زمان صدور حکم پرونده اظهارکرد: تقریبا تا ۲۵ روز آینده صادر  می‌شود.

وی درباره حکم مدیران بانک سرمایه گفت: حکم آقای ضیایی و خانی در حال تایپ است و تا ۱۵ روز آینده منتشر می‌شود.

قاضی پرونده فساد در پتروشیمی در خصوص آخرین وضعیت این پرونده گفت: پرونده پتروشیمی PCC هم هست که   روند دادرسی آخرین دفاع  آغاز می‌شود.

مسعودی مقام خطاب به برخی از رسانه ها بیان کرد: برخی مطبوعات مطالبات را عکس آنرا منتشر می‌کنند آقای جلیل سبحانی متهم پرونده آقای طبری است و درحال تعقیب است آقای شریفی نیک نفس در تحقیقات مقدماتی بازپرس مربوطه همچنان پرونده را مفتوح گذاشته است و علی رغم تاکید ما مبنی بر تکمیل شدن آن برای ارسال به دادگاه هنوز تصمیمی گرفته نشده است. این آقایان متهم هستند اما اتهامات آنها بخشی مربوط به پول شویی یا مباحث مختلف دیگر باشد اما متهم هستند و اینکه در سایت ها تلقین کرده متهم نیست، اشتباه است و متهم پرونده آقای طبری هست در پرونده ما هم سرنخ هایی از او پیدا شده است و به دادسرا برای تعقیب موضوع منعکس کردیم.

مسعودی مقام گفت: گروه شاملویی احتمالا بعد از پتروشیمی پرونده آن رسیدگی  می‌شود همچنین چند پرونده از بانک سرمایه آمده و و پرونده آقای امامی و مدلل درحال تکمیل است. همچنین پرونده آقای غندالی در مرحله بازپرسی است.

کد خبر 4754321

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • 4 + 0 =

  نظرات

  • IR ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
   1 0
   در شرایط تحریم کسی که از کنار مریض های سرطانی دنبال منفعت طلبی باشه نمیشه اسم انسان براش گذاشت...