لزوم همکاری دستگاه‌های استان یزد با دفاتر تسهیل‌گری محلات یزد

یزد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خواستار همکاری و تعامل بیشتر دستگاه‌های استان با دفاتر تسهیل گری محلات شد.

به گزارش‌ خبرنگار مهر، احمد ترحمی، ظهر امروز در نشست ‌مشترک با مدیران سازمان امور اجتماعی و فرهنگی ‌وزارت کشور با اشاره به فعالیت های گسترده و تاثیرگذار دفاتر تسهیل گری استان، اظهار داشت: پیشرفت فعالیت های دفاتر تسهیل گری استان در همین مدت کوتاه آشکار بوده و مهم ترین دلیل این موضوع، بروکراسی و کندی سیستم اداری و از طرف دیگر انگیزه و دانش کارشناسان دفاتر تسهیل گری است که موجب سرعت بخشیدن به روند انجام امور شده است و باید این پتانسیل در تمامی حوزه‌ها مورد توجه قرار گیرد.

ترحمی در مورد همکاری هر چه بیشتر برای پیشبرد اهداف تعیین شده دفاتر تسهیل‌گری در محلات استان قول مساعد داد و افزود: نیاز به وجود دفتر تسهیل گری در برخی دیگر از نقاط استان‌ به ویژه مناطق کمتر برخوردار احساس می شود و لازم است این موضوع مورد توجه قرار گیرد و این محلات نیز در پوشش دفاتر تسهیل گری موجود قرار گیرند و شاهد گسترش و توسعه فعالیت این دفاتر باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا حداکثر تعامل و همکاری را با دفاتر تسهیل‌گری محلات داشته باشند ‌و تاکید کرد: همکاری دستگاه های اجرایی استان با دفاتر تسهیل گری به یک وظیفه سازمانی تبدیل ‌شود.

ترحمی به بازرسان سازمان امور اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور پیشنهاد داد: بودجه ‌ای پایدار برای دفاتر تسهیل‌گری از محل بودجه کشور تخصیص یابد.

امیدوار به بهبود وضعیت مناطق کمتر برخوردار استان یزد هستیم

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری نیز در این نشست ضمن ‌تشکر از حمایت های گسترده و موثر سازمان امور اجتماعی و فرهنگی وزارت کشور در حوزه مناطق کمتر برخوردار استان یزد، تعامل مثبت ‌این سازمان را از عوامل تاثیرگذار در فعالیت ها و همکاری های دفاتر تسهیل گری و ادارات استان دانست.

فخرالسادات خامسی هامانه با اشاره به تمدید بودجه مربوط به دفاتر تسهیل گری محلات استان از سوی سازمان امور اجتماعی وزارت کشور اظهار امیدواری کرد: با تداوم این حمایت ها و همکاری ها، وضعیت مناطق کمتر برخوردار استان بهبود یابد و با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری مبنی بر کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور، خطرات مربوط به ‌این آسیب ها در این مناطق کاهش یابد.

کد خبر 4756691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =