تحقق بیانیه گام دوم مدنظر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی است

اراک- سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، در برنامه ریزی های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی مدنظر قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس خسروانی شامگاه دوشنبه در نشست خبری در اراک، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی مبتنی بر مردم سالاری دینی، نیازمند فعالیت های تشکیلاتی و منسجم است و افزون بر آن حضور در فعالیت های انتخاباتی نیازمند فعالیت تشکیلاتی می باشد.

وی افزود: بر این اعتقاد هستیم هنگامی که کارها به صورت تشکیلاتی منسجم شکل گیرد با موفقیت بیشتری همراه است بنابراین شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی در گام اول با پیش رو بودن انتخابات مجلس ساختار منسجم و تشکیلاتی را از ماه های گذشته شکل داده به طوری که جلسات منظمی با شخصیت های بزرگ استان، اساتید و شخصیت های پیشکسوت در حوزه های مختلف سیاسی و اجتماعی برگزار کرده است.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی بیان کرد: در بسیاری از شهرستان ها ساختار تشکیلاتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شکل گرفته است و برای یک فعالیت تشکیلاتی و منسجم در انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده است.

خسروانی گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی در انتخابات اهداف متعددی را دنبال می کند که از جمله آن ها ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در کشور و افزایش مشارکت مردم در انتخابات است.

وی تاکید کرد: در این شورا آرمان های ملی و انقلابی را دنبال می کنیم و باید فضا و بستر را برای حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای فراهم کنیم.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی با مهم برشمردن شناسایی شخصیت های اصلح، توانمند و کارآمد در استان و معرفی آن ها به مردم برای انتخاب بهتر اظهار کرد: اگر این انتخاب بر اساس نظر و دیدگاه های نخبگان استان صورت پذیرد به طور قطع اشتباه را کاهش می دهد.

خسروانی گفت: شورا از منتقدین وضع موجود است و بنا دارد با فعالیت های تشکیلاتی برای بهبود شرایط اقدام کند و مشکلات را به حداقل ممکن برساند و معتقدیم سنگر های مدیریتی کشور باید به نیروهای توانمند، کارآمد و کار آزموده سپرده شود.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی بیان کرد: مجلس به عنوان اولین مرحله در دستور کار ما قرار گرفته و امیدواریم با ورود شخصیت های کارآمد و انقلابی به مجلس وضع بهبود یابد. برای برون رفت از وضع موجود به دنبال ایده های نخبگان و شخصیت های کارآمد هستیم.

خسروانی گفت: انتخابات آینده عرصه آزمون و خطا نیست و شخصیت هایی که از توان حل مشکلات برخوردار هستند باید به مردم معرفی شوند و باید بتوانند از ایده های خود برای حل مشکلات دفاع کنند در این راستا با آن ها در شورای ائتلاف استان به گفت و گو خواهیم پرداخت و توان و قدرت آن ها در حل مشکلات سنجیده می شود.

وی گفت: افزایش امید و ترسیم آینده ای روشن در کشور در دستور کار شورای ائتلاف استان مرکزی قرار دارد. در شورای ائتلاف آن چیزی که به عنوان سند بالادستی مدنظر قرار گرفته، بیانیه گام دوم انقلاب است و تمامی تصمیم ها و سیاست گذاری ها بر اساس راهبردهای این بیانیه خواهد بود.

خسروانی افزود: اعتقاد به بیانیه گام دوم انقلاب اعتقاد به مسیر چهل ساله انقلاب است و نباید گذشته خود را منکر شویم و آن را ضعیف بپنداریم و باید به گذشته انقلابی خود افتخار کنیم.

وی بیان کرد: براساس بیانیه گام دوم انقلاب به تحلیل و فهم درستی از وضعیت موجود کشور، منابع، ظرفیت ها دست پیدا کردیم و معتقدیم آینده روشن و شفاف برای اداره کشور ترسیم خواهد شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: این شورا هدفمند و برای آینده استان و کشور دارای ایده است و به دنبال شخصیت هایی هستیم که اهداف بیانیه گام دوم را دنبال کنند.

خسروانی گفت: اصولی که در شورا مدنظر قرار خواهد گرفت، جوان گرایی است و بسیاری از انتصابات در شورا از جوانان است و پیشکسوتان در کسوت مشورت به عنوان حامیان و سیاست گذاران در کنار جوانان هستند.

وی بیان کرد: راهبرد اصلی شورای ائتلاف انقلاب اسلامی در استان کشف جوانان مستعد برای پذیرش مسئولیت های آینده است. اعتقاد داریم مجلس آینده باید مجلس تمدن ساز باشد.

خسروانی گفت: معتقدیم آنچه که می تواند مشکلات و مسایل امروز کشور را حل کند، برخورداری از روحیه انقلابی و مدیریت جهادی است این دو شاخص را در گزینش نیروها مد نظر قرار خواهیم داد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه سیستم مردم سالاری دینی در کشور دچار مشکل نیست، اظهار کرد: ما به عملکردها انتقاد داریم نه اشخاص. مجلس یازدهم باید توان حرکت در مسیر تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب را داشته باشد.

وی عنوان کرد: افرادی که به مجلس آینده ورود پیدا می کنند برای رفع مشکل اشتغال، تورم و... باید طرح و برنامه داشته باشند و صرفا منتقد بودن به وضع موجود را نمی پذیریم.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: دانشجویان به عنوان عضو در شورا حضور دارند و فعالیت خود را در فضای دانشگاه ها به منظور ایجاد شور و نشاط انتخاباتی آغاز می کنند تا بتوان کرسی های آزاد اندیشی، جلسات تخصصی مناظره برگزار کرد تا دانشجویان به انتخاب عقلانی دست پیدا کنند.

خسروانی افزود: در صورتی که دانشگاه های استان برای برگزاری نشست های سیاسی، گفت و گوی های دو طرفه، اعلام مواضع و راهکارها تمایل داشته باشند، شورای ائتلاف استان مرکزی این آمادگی را دارد تا در این حوزه با دانشگاه ها به صورت قانونی مشارکت کنیم.

وی افزود: این تشکیلات دارای شورای مرکزی است و شوای آن در تهران تشکیل شده است و به لحاظ قانونی کاملا قانونی است. زیرا جبهه و ائتلاف است و به طور رسمی و قانونی در وزارت کشور ثبت شده است.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: در استان مرکزی ۲۳ شخصیت حقیقی از نخبگان استان، شورای مرکزی این ائتلاف را تشکیل داده اند.

کد خبر 4769762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =