فرمایشات حکیمانه رهبر معظم انقلاب فتنه دشمنان را خنثی کرد

خوانسار-کارشناس مسائل سیاسی گفت: در فتنه بزرگ هفته گذشته پیش‌بینی کاخ سفید این بود که یک ماه جنگ داخلی در ایران ادامه داشته باشد اما با فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری فتنه دشمنان خنثی شد.

 به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی کریمی بعدازظهر چهارشنبه در همایش اقتدار بسیجیان شهرستان خوانسار با بیان اینکه بسیج شجره طیبه‌ای است که با تولدش بزرگترین حمله نظامی آمریکا را خنثی کرد، اظهار داشت: پس از پیروزی انقلاب آمریکا با همکاری رژیم صهیونیستی و توان مالی عربستان به فرماندهی سفارت اروپا در ایران نقشه‌ای برای سرنگونی حکومت شیعه و تقسیم ایران به شش قسمت طراحی کرد اما با تدبیر امام این فتنه خنثی شد.

وی گفت: آمریکا سپس اعلام می‌کند که به یک عملیات نظامی در ایران دست می‌زند و حتی پیش‌بینی می‌کند که در این عملیات نصف جمعیت ایران کشته می‌شوند.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: به پیشنهاد امام نیروهای سپاه روز پنجم آذرماه وارد مدارس می‌شوند و به دانش آموزان اعلام عضویت در بسیج کردند؛ دانش‌آموزان نیز پذیرفتند و بدین ترتیب بزرگترین حمله نظامی آمریکا که علیه ایران طراحی شده بود خنثی شد و ثابت کردند که در مقابل اتحاد بسیجیان آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

کریمی تأکید داشت: اگر اعتماد، توکل و حسن نیت به خدا را درخود تقویت کنیم اعمال نفوذ کسانی که دشمن روی باورآن‌ها اثر گذاشته روی اندیشه‌های ما اثرگذار نخواهد بود.

 وی بیان داشت: با تدبیر مقام معظم رهبری یکبار کشور درگیر جنگ داخلی و خونین نشده است، هفته گذشته که سهمیه بندی بنزین اعلام شد کشور بهم ریخت اما به یاری خدا و با تدبیر مقام معظم رهبری فتنه بزرگ آمریکا شکست خورد.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: در این فتنه بزرگ پیش‌بینی کاخ سفید این بود که یک ماه جنگ داخلی در ایران ادامه داشته باشد زور و توان امنیتی کشور گرفته می‌شود و نظام نابود می‌شود اما با فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری فتنه دشمنان خنثی شد.

کد خبر 4781798

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =