اجرای طرح هادی در ۱۳ روستای شهرستان اردل

شهرکرد- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح هادی در ۱۳ روستای شهرستان اردل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، سهراب رئیسی با اشاره به اجرای طرح‌های هادی روستایی در استان اظهارداشت: در ۱۳ روستای شهرستان اردل طرح هادی در یک فاز اجرا شده بود که با تلاش همکاران این طرح‌ها به صورت کامل اجرا و تکمیل شد.

وی با اشاره به اجرای ۵۰۰ متر طول تک و کانیو و کانال و چهار هزار مترزیرسازی وآسفالت در روستای کوران آباد، افزود: طرح هادی این روستا با اعتباری بالغ‌بر چهار هزار و ۳۳۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و قیر رایگان ۹۷ اجرا و تکمیل شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان همچنین از تکمیل طرح هادی روستای زرمیتان خبر داد و بیان کرد: در این روستا با اعتباری بالغ بر دو هزار میلیون ریال از محل اعتبارات ملی ۹۷ حدود ۳۰۰ مترمربع پیاده‌روسازی و سه هزار و ۵۰۰ مترمربع آسفالت انجام شده است.

رئیسی با بیان اینکه در روستای کریم آباد نیز با دو هزار و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار از محل قیر رایگان سال ۹۷ حدود هفت هزار متر مربع آسفالت انجام شده است، ادامه داد: همچنین در روستای آبسرده نیز بادو هزار میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی سال ۹۷، ۸۰۰ متر طول تک و کانیو و کانال بتنی اجرا شده است.

وی گفت: در روستاهای شوران، شکرآباد، عزیزآباد سفلی و دورک قنبری و لشتر نیز به صورت جداگانه دو هزار میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات ملی سال ۹۷ هزینه شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بیان کرد: در روستای شوران ۷۰ متر دیوار سنگی، در روستای شکر آباد ۲۰۰ متر طول کانال و سنگ کاری، در روستای عزیزآباد سفلی ۶۰۰ متر طول تک و کانیو و کانال و در روستای دورک قنبری در بخش میانکوه ۴۰۰متر طول تک جدول، پنج هزار مترمربع زیرسازی و دو هزار مترمربع آسفالت انجام شده است.

کد خبر 4793236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =