پروژه «نفوذ» دشمنان ادامه دارد/حوزه بیوتروریسم حربه جدید

ایلام - وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه بحث نفوذ توسط دشمنان در حدود ۶ سال پیش شروع شده است، گفت: دشمنان الان به حوزه بیوتروریسم وارد شدند و به شدت در حال فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حیدر مصلحی امروز شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام اظهار داشت: اندیشمند انگلیسی در راستای وجود تمدن های مختلف در دنیا اینگونه بیان کرده؛  که در تاریخ بشریت مجموعا ۱۵ تمدن وجود دارد که عمدتا به تمدن های فسیلی تبدیل شدند تمدن اسلامی هرگز فسیل نشده است مانند شیری است که زمین گیر شده اگر به همین حالت بماند که هیچ اگر بیدار شود غرب باید احساس خطر کند.

وی تصریح کرد: امروز استکبار که راس آن آمریکاست در حال فروپاشی است، ۱۴ میلیون مقاله باعنوان آمریکای در حال فروپاشی وجود دارد که اساتید و هیئت علمی های آمریکا نوشته شده و در همه ابعاد به آن پرداخته شده است در بررسی اولیه مطرح شد که بیش از ۷۰ درصد این مقالات آمده که منبع این فروپاشی ایران اسلامی است.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس اگر عزتی بدست آوردیم انقلاب اسلامی با تمام دنیای استکبار روبرو بود، برای همه کشورهای منطقه تقسیم کار کرده بود که چگونه بر علیه ایران اقدام کنند. باهمه هستی خود از صدام دفاع کردند در دوران جنگ عراق عربستان بیش از ۴۰ هزار میلیارد  دلار به صدام کمک کردند.

مصلحی گفت: از مشکلاتی که استکبار برای انقلاب به وجود آورد؛ جنگ، تهاجم فرهنگی، آسیب های اجتماعی است و طراحی که در حدود ۶ سال پیش شروع کرده است بحث نفوذ است.

الان به حوزه بیوتروریسم وارد شدند

وزیر سابق اطلاعات عنوان کرد: با تجزیه و تحلیل ابعاد داخلی کشور به این نکته رسیدند که با تمرکز بر آسیب های اجتماعی و سرمایه گذاری بر نفوذ به اهداف خود خواهند رسید.

مصلحی تصریح کرد: دو نوع نفوذ داریم نفوذ موردی که سرمایه گذاری روی افراد آن را جاسوس خود می کند با هزینه کردن پول و مسائل جنسی و تمام ابعاد زندگی فرد را تجریه و تحلیل کرده و به کسب نقاط قوت و ضعف فرد می پردازند.

وی افزود: در بحث دانشمندان هسته ای به ترور مشغول شدند که به ضرر آنها تموم شد الان به حوزه بیوتروریسم وارد شدند که به شدت در حال فعالیت هستند.

وی گفت: ترور شخصیتی مثل کاری که با آقای منتظری قائم مقام وقت رهبری انجام دادند که  تیم سید مهدی هاشمی به عنوان عامل سی آی ای آمریکا وارد عمل شدند.

حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه پروژه نفوذ در جذب مدیران ناکارآمد و ترسوست اظهار داشت: دستگاه نفوذ کاری می کند که مراجع و دانشمندان داخلی و خودی را با خود همراه کنند.

از همان ۶ سال پیش پروژه نفوذ دشمن طراحی شده است

وی عنوان کرد: در نفوذ موردی دشمن در موضوعات مختلف جریان سازی می کند تا مردم نخبگان و مسئولین را در تصمیم گیری ها دچار اشتباه محاسباتی شوند.

وزیر سابق اطلاعات افزود: برای انجام این هدف چندین کار انجام می دهد ، تهدید و ایجاد ترس، دادن وعده دروغ ،القا یاس و روحیه ما نمی توانیم از اهم آنهاست.

وی عنوان کرد: غنی سازی ۲۰ درصد اورانیوم فقط در بحث درمان سرطان بکار می رود در دولت دهم برای انجام آن با مشکل مواجه شدیم و کل دنیا نتوانست به ما کمک کند  که شهید احمدی روشن با کمک دانشجویان آن را حل کرد.

وی گفت: از همان ۶ سال پیش پروژه نفوذ دشمن طراحی شده که خروج آمریکا از برجام، افزایش دلار، نارضایتی عمومی، افزایش تورم در حد ورشکستی کشور، جلوگیری از بازگشت به بحث هسته ای، به چالش انداختن کل نظام از برنامه های اصلی دشمن برای دستیابی به مقاصد خود بهره می برد.

مصلحی تصریح کرد: هدف دشمن تبدیل ایران به لیبی است، که مردم دوگروه شدند به جان هم افتادند و درصدد پیاده کردن این حیله و ترفند در داخل ایران اسلامی است.

وی افزود: تلاش برای ناکارآمد کردن دین در اداره جامعه، بسترسازی برای پذیرش نسخه های بیرونی، تقویت نخبگان غرب گرا در ایران، تلاش برای منزوی کردن و به حاشیه بردن نیروهای نظام، ایجاد مانع برای صدور انقلاب اسلامی، ایجاد شکاف میان مردم و حاکمیت، تضعیف قدرت ملی و ساختار محکم درونی نظام از جمله اهدافی است که دنبال می کنند.

کد خبر 4797219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =