با هادی رضوی نسبت فامیلی دارم/ چرا سند مورد ادعا در بانک گم شده؟

عمار صالحی در آخرین دفاعیات خود در دادگاه گفت: نوع ارتباط من با آقای رضوی با وجود اینکه فامیل هستیم اصلاً نزدیک نیست و این گونه نیست که با هم کاری انجام داده باشیم.

‌به گزارش خبرنگار مهر، عمار صالحی در آخرین دفاعیات خود در دادگاه در خصوص تسهیلات ۶۰ میلیارد تومانی گفت: یک روز بعد از خروج من از شرکت، بانک، در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۹۳ با اعطای تسهیلات موافقت می‌کند این در حالی است که در کیفرخواست عنوان شده بنده تسهیلات ۶۰ میلیارد تومانی را دریافت کرده‌ام.

وی افزود: بدون هیچ اطلاعی از شرکت خارج شده‌ام اما بنده با بانک مکاتبه کردم که شعبه نامه‌های ما را در پرونده قرار نداده است مستند این سخن نیز موجود است.

قهرمانی نماینده دادستان خطاب به متهم صالحی گفت: مستند آن را نشان دهید. صالحی هم در ادامه مستندات را به نماینده دادستان ارائه داد.

وی افزود: تاریخ استعلام موجود است و بانک در جریان بوده است. به شکل عجیب و قریبی اما اصول اسناد گم شده است و من نمی دانم چرا همان سندی که روی آن ادعای جعل داریم توسط بانک گم شده است

متهم صالحی افزود: به بازپرس مراجعه کردم که جعل را ثابت کنم اما گفته شد اصول اسناد وجود ندارد؛ کلافه شدم و گفتم یک بچه هم می‌تواند از روی کپی تشخیص دهد که این امضا، امضای من نیست.

صالحی تصریح کرد: شاید اشتباه کردم که پذیرفتم از روی کپی بررسی کنند چون وقتی اشتباهی پیش بیاید می‌گویند خودتان گفتید

قاضی مسعودی مقام خطاب به متهم گفت: اصول اسناد آقای رضوی و شما وجود ندارد.

متهم صالحی در واکنش به سخن قاصی گفت: من با رضوی نسبت فامیلی دارم اما متصل کردن افراد به یکدیگر صحیح نیست. نوع ارتباط من با آقای رضوی با وجود اینکه فامیل هستیم اصلاً نزدیک نیست و این گونه نیست که با هم کاری انجام داده باشیم.

کد خبر 4820460

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =