در حاشیه مراسم اختتامیه بیستمین نمایشگاه کتاب تهران ناشران برگزیده سال 1385 به همراه ناشر برگزیده نمایشگاه کتاب تهران از سوی هیات داوران در بخش های مختلف مشخص شد.

به گزارش خبرنگار مهر، هیات داوران بخش انتخاب بهترین ناشر سال نتایج داوری های خود را به این شرح اعلام کردند : در بخش ناشران کتابهای بزرگسال بخش خصوصی، انتشارات سخن از ناشران تهرانی و نشر دلیل ما از شهرستان قم انتخاب شدند .

در بخش ناشران دولتی انتشارات امیرکبیر برگزیده شد و از نشر بوستان کتاب قم تقدیر به عمل آمد . در بخش ناشران کودک و نوجوان بخش خصوصی هیات داوران هیچ ناشری را شایسته دریافت عنوان ناشر برگزیده سال ندانست و تنها از نشر افق و قدیانی تقدیر کرد. در این بخش نشر عروج اندیشه در میان ناشران شهرستانی به عنوان ناشر برگزیده سال انتخاب شد.

همچنین انتشارات " مدرسه برهان " به عنوان ناشر برگزیده سال در بخش ناشران دولتی تقدیر به عمل آمد .

در بخش بعدی ، هیات داوران انتخاب بهترین ناشر نمایشگاه کتاب از میان ناشران عمومی بخش خصوصی ، انتشارات فرهنگ معاصر را انتخاب کرد. در این بخش سوره مهر هم در میان ناشران دولتی انتخاب شد.

در بخش کودک و نوجوان در بخش خصوصی نشر پیدایش و در بخش دولتی انتشارات علمی و فرهنگی به عنوان ناشران برتر نمایشگاه کتاب انتخاب شدند. در میان ناشران شهرستانی نیز مرکز نشر هاجر در استان قم برگزیده شد . در بخش های جنبی هم از کتابخانه ملی، غزال جوان و دارالهادی بیروت تقدیر شد.

کد خبر 484986

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha