مدارس کدام شهرهای خوزستان فردا تعطیل است؟

اهواز - به علت اینکه اغلب مدارس استان خوزستان به عنوان حوزه رأی گیری مورد استفاده قرار می‌گیرند، مدارس برخی شهرهای استان فردا شنبه بر اساس اعلام فرمانداری ها تعطیل شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، برای تعطیلی روز سوم اسفندماه از سوی استانداری خوزستان، به فرمانداران تفویض اختیار شده است. با توجه به اینکه ممکن است در برخی مدارس، شمارش آرا تا پاسی از شب و بعضاً تا روز شنبه ادامه پیدا کند و همچنین به دلیل اینکه بیش از ۶۰ درصد افرادی که مجریان انتخابات هستند، اکثراً از آموزش و پرورش و درگیر امر انتخابات هستند، در خصوص تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری می‌شود.

سید مهران رفیعی فرماندار امیدیه در همین زمینه گفت: با توجه به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مدارس و دانشگاه‌ها این شهرستان در روز شنبه سوم اسفند ۹۸ در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل است.

محسن بیرانوند فرماندار ماهشهر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به اینکه اغلب حوزه‌های انتخابیه در مدارس ایجاد شده است و شمارش آرا ممکن در این مدارس طول بکشد، تصمیم گرفته شد که کلیه مدارس این شهرستان در نوبت صبح تعطیل شود.

سید زین العابدین موسوی فرماندار آبادان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به سبب شرایط موجود ادارات و مدارس درگیر در انتخابات، تمامی مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی فردا شنبه سوم اسفند در شهرستان آبادان تعطیل هستند. کارمندان ادارات آبادان نیز با دو ساعت تأخیر سرکار حاضر خواهند شد.

سعید حاجیان فرماندار شادگان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مدارس این شهرستان در روز شنبه سوم اسفند ۹۸ در نوبت‌های صبح و بعدازظهر تعطیل هستند.

یوسف زمانی‌اصل، فرماندار بهبهان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی به منظور آماده‌سازی مدارس برای حضور دانش‌آموزان، کلیه مدارس این شهرستان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز شنبه (سوم اسفند) تعطیل اعلام شد.

عبدالمحمد جرجانی رئیس اداره آموزش و پرورش دزفول در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مدارس این شهرستان در کلیه مقاطع تحصیلی در روز شنبه سوم اسفند ۹۸ در نوبت‌های صبح و بعدازظهر تعطیل هستند.

حسین پنبه دانه پور فرماندار شوشتر در گفتگو با خبرنگار مهر از تعطیلی مدارس این شهرستان برای روز شنبه سوم اسفند ماه در دو نوبت صبح و عصر به دلیل برگزاری انتخابات خبر داد.

جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز از تعطیل بودن کلیه مدارس این شهرستان برای روز شنبه سوم اسفند ماه به دلیل برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

معصومه خنفری فرماندار شهرستان کارون گفت: مدارس این شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی روز شنبه سوم اسفند ماه به دلیل برگزاری انتخابات مجلس تعطیل هستند.

فرمانداری ایذه از تعطیل بودن مدارس این شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی برای روز شنبه سوم اسفند ماه به علت اینکه اغلب مدارس حوزه رأی گیری هستند خبر داد.

فرمانداری مسجدسلیمان اعلام کرد: مدارس این شهرستان فردا شنبه سوم اسفندماه به علت درگیر بودن با مسئله برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.

فرمانداری اندیمشک از تعطیل بودن مدارس این شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی به علت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز شنبه سوم اسفندماه خبر داد.

فرمانداری گتوند اعلام کرد: مدارس این شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی به علت درگیر بودن با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی روز شنبه سوم اسفند ماه تعطیل هستند.

فرمانداری دشت آزادگان از تعطیل بودن مدارس این شهرستان در تمامی مقاطع تحصیلی به دلیل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز شنبه سوم اسفند ماه خبر داد.

فرمانداری شوش اعلام کرد: مدارس این شهرستان برای روز شنبه سوم اسفند ماه به علت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی تعطیل هستند.

فرمانداری شهرستان باوی اعلام کرد: مدارس شهرستان باوی روز شنبه سوم اسفند ماه به دلیل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در همه مقاطع تحصیلی و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.

فرمانداری شهرستان هفتکل اعلام کرد: مدارس این شهرستان برای روز شنبه سوم اسفند ماه به علت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در نوبت صبح تعطیل هستند.

فرمانداری شهرستان آغاجاری اعلام کرد: مدارس شهرستان آغاجاری روز شنبه سوم اسفند ماه به دلیل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در همه مقاطع تحصیلی و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.

فرمانداری شهرستان رامهرمز اعلام کرد: مدارس شهرستان رامهرمز روز شنبه سوم اسفند ماه به دلیل برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در همه مقاطع تحصیلی و در دو نوبت صبح و عصر تعطیل هستند.

فرمانداری شهرستان اندیکا اعلام کرد: مدارس این شهرستان برای روز شنبه سوم اسفند ماه به علت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در نوبت صبح تعطیل هستند.

فرمانداری شهرستان خرمشهر  اعلام کرد: مدارس این شهرستان برای روز شنبه سوم اسفند ماه به علت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در نوبت صبح تعطیل هستند.

ادامه دارد.....

کد خبر 4858891

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =