برگزاری نخستین رویداد استارتاپی ورزشی در تهران

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری رویداد استارتاپی ورزشی در راستای حمایت از ایده ها و محصولات نوآورانه و فناورانه ورزشی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیرمحسنی با اعلام این مطلب گفت: سازمان ورزش شهرداری تهران به عنوان یکی از "نقش آفرینان اصلی زیست بوم نوآوری شهری" در محور زندگی هوشمند، نقش به سزایی در این حوزه، نشاط و تندرستی همچنین توسعه ورزش همگانی در جامعه دارد.
وی افزود: این سازمان با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مجموعه‌های فرهنگی و ورزشی در سطح کشور از سوی ستاد مربوطه و نظر به حفظ نشاط و سلامت فردی شهروندان همچنین مشارکت خانواده‌ها به ویژه آحاد جامعه ورزشی و استفاده از ایده‌ها و محصول‌های فناورانه و نوآورانه شرکت‌های استارتاپی و دانش بنیان، از نهم لغایت بیستم فروردین ماه جاری، اقدام به برگزاری رویداد استارتاپی "خونگی شو، ورزشی شو " با همکاری دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه آزاد اسلامی و شتابدهنده های تخصصی کرده است تا ضمن حمایت از ایده‌ها و کسب و کارهای نوپا پس از پایان کرونا بتواند خدمات خود را درمجموعه های ورزشی تابعه، بصورت هوشمند به شهروندان ارائه و سهم خود را به عنوان یکی از ذی نفعان تهران هوشمند در کلانشهر تهران ایفاد کند.
وی اظهارداشت: بخشنامه و دستور حمایتی اخیر شهردار محترم تهران در تسهیل فعالیت شرکت‌های دانش بنیان و خلاق در ساختمان‌های مسکونی با توجه به تأثیر منفی که شیوع ویروس کرونا بر فعالیت‌های اقتصادی به خصوص کسب و کارهای نوپا داشته است آن‌هم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری، سال "جهش تولید" نامگذاری شده بسیار قابل تقدیر است.
محسنی ادامه داد: درهمین زمینه، سازمان ورزش ضمن استفاده از تمام ظرفیت‌ها و حمایت از ایده‌ها و محصولات نوآورانه در مجموعه‌های ورزشی خود با توجه به فراهم شدن زیر ساخت لازم، API فروش بلیت سامانه جامع خدمات مجموعه‌های ورزشی تابعه خود را (شامل مختصات جغرافیایی مجموعه‌ها، سانس‌ها، کد پیگیری و…) را در صورت احراز شرایط ، در اختیار تیم برتر قرار خواهد داد.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران خاطرنشان کرد: داوری در این دوره غیر حضوری و الکترونیکی است و علاقمندان در این رویداد می‌توانند با مراجعه به سایت TehranSportHome.com ثبت نام، ایده‌ها و آثار خود را ارسال کنند.

کد خبر 4890297

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =