فرزندان ما اسیر دست تروریست‌ها در کشور آلبانی هستند

جمعی از خانواده‌های تهرانی اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی در آلبانی، در پیامی خطاب به ادی راما رئیس دولت این کشور نوشتند: فرزندان ما اسیر دست تروریست‌ها در کشور شما هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمعی از خانواده‌های تهرانی اعضای گرفتار در فرقه تروریستی رجوی در آلبانی، در پیامی خطاب به ادی راما رئیس دولت این کشور، خواستار پاسخ به بیش از ۸ هزار امضاکننده طومار «درخواست از دولت آلبانی که به خانواده‌ها اجازه بدهد تا با عزیزانشان در اردوگاه مجاهدین خلق ارتباط داشته باشند» شدند.

متن این پیام به شرح زیر است:

آقای ادی راما
رئیس دولت جمهوری آلبانی

همانطور که حتماً در جریان هستید پویشی برای جمع آوری امضا خطاب به دولت و وزارت امور خارجه شما در جریان است که در پایان روز دوازدهم بیش از ۸۰۰۰ امضا از سراسر جهان داشته و بیش از ۱۰۰۰ بار به اشتراک گذاشته شده است.

سازمان مجاهدین خلق مدعو خاک کشور شما و تحت حمایت دولت شما می‌باشد. اما فرزندان بی گناه ما اسیر دست این فرقه تروریستی هستند و به لطف دولت شما هیچگونه راه ارتباطی با دنیای خارج خصوصاً با خانواده و دوستان ندارند.

سوال ما خانواده‌های دردمند و رنج کشیده این است که تا کی می‌خواهید به این وضعیت ادامه دهید؟ تا کی می‌خواهید پدران و مادران سالخورده را از ارتباط با فرزندانشان محروم نگاه دارید؟ تا کی می‌خواهید این تهدید امنیتی برای خود و کل اروپا را در خاک آلبانی و علیه عالی‌ترین مصالح ملت خود حفظ نمائید؟ تا کی می‌خواهید هیچگونه کنترلی بر آنچه که در اردوگاه مجاهدین خلق می‌گذرد نداشته باشید؟ آیا از میزان شیوع بیماری کرونا در این اردوگاه که تهدیدی برای مردم آلبانی است باخبر هستید؟ فرزندان ما قرار است برای منافع چه کسانی و تا چه زمانی اسیر دست تروریست‌ها باشند؟

این پویش همچنان ادامه دارد تا پاسخی از جانب شما دریافت شود. بد نیست سری به طومار بزنید و اگر اختیار امور اجرایی کشور خود را دارید حداقل واکنشی از خود نشان دهید.

بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستیم.
جمعی از خانواده‌های تهرانی

کد خبر 4915062

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha