موسسه «حرف آخر» چیست؟

موسسه کنکور «حرف آخر» با برنامه ریزی منحصر به فرد برای مقاطع مختلف، دانش آموزان را برای کنکور آماده می‌کند

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، چند سالی است نام‌های مختلفی از مؤسسات کنکور به گوش می‌رسد که بزرگترین هدف آنها آمادگی و قبولی در کنکور است. حرف آخر یکی از این موسسه‌ها است که با یک دهه فعالیت شبانه روزی در راستای ارتقای علمی دانش آموزان و آمادگی برای کنکور فعالیت می‌کند. مؤسسه «حرف آخر» با برنامه ریزی منحصر به فرد برای مقاطع مختلف، آنها را برای کنکور آماده می‌کند و برنامه ریزی براساس شرایط دانش آموزان و در نظر گرفتن زمان و میزان آمادگی برای کنکور از اهداف این مؤسسه است. «حرف آخر» با کمک کتب کمک آموزشی خاص و معلمان کار آزموده کتاب‌های درسی را با استفاده از انیمیشن و یا روش‌های حل تمرین ساده به دانش آموزان ارائه می‌دهد. همچنین «حرف آخر» با نام مجموعه‌های آموزشی برای سال‌های مختلف آموزشی شناخته می‌شود. با این حال باید گفت انتخاب مؤسسه‌ای مناسب برای آمادگی کنکور بسیار مهم است، زیرا علاوه بر برآورده شدن هدف اصلی که قبولی در کنکور است هزینه‌های پرداخت شده نیز از اهمیت برخوردار است و فرد با انتخاب این مؤسسه و پرداخت هزینه مناسب می‌تواند بهترین پکیج‌های آموزشی را با روشی مدرن به دست بیاورد.

تفاوت عمده حرف آخر با دیگر منابع کنکور

نحوه آموزش کتاب‌های آموزشی در این مؤسسه کاملاً متفاوت است و وجه تمایز آن با سایر مؤسسات آموزشی است. به طور نمونه استفاده از تکنیک‌هایی که نیمکره راست را فعال می‌کند در این مجموعه رایج است و به دانش آموزان استفاده از نیمکره راست مغز نیز آموزش داده می‌شود. همچنین با کمک انیمیشن، مفاهیم سخت و پیچیده به داوطلبان کنکور آموزش داده می‌شود و با این روش مطلب فراموش نمی‌شود. در بسیاری از مؤسسات کنکور روش‌هایی مانند حفظ کردن دروس و فرمول‌ها وجود دارد که پس از مدت کوتاهی بخش مهمی از آنها به دلیل عدم تکرار از حافظه پاک خواهد شد اما در این مؤسسه این روش تغییر کرده و از نیمکره راست مغز برای محفوظ ماندن اطلاعات استفاده می‌شود. با کمک تصاویر و ثبت آنها در سمت راست مغز مطالب در مغز باقی خواهد ماند و به خاطرسپاری مطالب درسی و علمی ساده خواهد شد. این تصاویر شکل گرفته در نیمکره راست مغز مربوط به هر درس با کمک فصل بندی و الگویی که به صورت کلی برای همه دروس در نظر گرفته می‌شود به هم مربوط می‌گردد. از وجوه تمایز «حرف آخر» با دیگر مؤسسات کنکور آموزش روش‌های کلی حل مسئله است که برای حل بسیاری از مسائل قابل استفاده است و با آموزش آن روش‌های حل مسائل به حافظه بلند مدت می‌رود و دیگر نیازی به تکرار مجدد این روش‌ها در طول چندین سال نیست و مطالب آموزش داده شده برای استفاده از کنکور در حافظه بلند مدت قابل دسترسی است.

خدمات «حرف آخر» به داوطلبان کنکور

«حرف آخر» برای انواع رشته‌های تحصیلی دارای پکیج‌های متنوعی است. در صورتی که داوطلب کنکور باشید می‌توانید دروس مورد نیاز برای کنکور را در قالب پکیج‌های آماده شده تهیه کنید و بهترین آزمون‌های طبقه بندی شده با توجه به پکیج‌های ارائه شده و سوالات آزمون‌های سراسری در این مجموعه قابل دسترسی است. این مؤسسه کتاب‌هایی را درباره علم زیست شناسی منتشر کرده که برای تهیه آنها می‌توان از طریق سایت حرف آخر اقدام به خرید کرد. همچنین آزمون‌ها و پروژه ۶۰۴۰ از دیگر مواردی است که می‌توان به آن دسترسی داشت. پروژه ۶۰۴۰ نیز در قالب پکیج به داوطلبان عرضه شده و شامل ترکیبی از ارائه مفاهیم و سوالات و ۲۰ آزمون جامع است و با گذراندن این دوره می‌توان اطمینان داشت که در دروس مختلف تسلط کافی به دست بیاورید و در کنکور شرکت کنید. مؤسسه حرف آخر استانداردهای لازم برای آموزش در قالب تولید محتوا را رعایت و از بهترین امکانات برای ارائه مفاهیم درسی استفاده کرده است، به همین دلیل نتایج به دست آمده نشان از آمار بالای قبولی افرادی دارد که از محصولات حرف آخر استفاده کرده‌اند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت https://harfeakhar.com مراجعه کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4939032

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 8 =