نظر کمیسیون صنایع درباره «مدرس خیابانی» فردا اعلام می‌شود

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: این کمیسیون فردا صبح نتیجه بررسی‌های خود درباره صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت را به هیئت رئیسه ارائه می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، عزت الله اکبری تالارپشتی درباره جلسه عصر امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در جلسه امروز این کمیسیون برنامه های وزیر پیشنهادی صمت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی بیان کرد: مطابق با قانون زمانی که دولت وزیر پیشنهادی خود را به مجلس معرفی می کند، هیئت رئیسه مجلس برنامه های وزیر پیشنهادی را به کمیسیون تخصصی جهت بحث و بررسی ارجاع می دهد و به همین دلیل برنامه های مدرس خیابانی در کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر پیشنهادی صمت در این جلسه برنامه های خود را مطرح کرد و نمایندگان سوالات خود را از وی پرسیدند.

اکبری تالارپشتی گفت: فردا صبح کمیسیون صنایع و معادن مجلس تشکیل جلسه می دهد تا بررسی های خود درباره برنامه های وزیر پیشنهادی صمت را جمع بندی کند و گزارش نهایی خود در این باره را به هیئت رئیسه مجلس ارسال کند و بگوید وضعیت و برنامه های وزیر پیشنهادی صمت چگونه بوده است.

وی درباره اولویت هایی که وزیر پیشنهادی صمت در این جلسه مطرح کرد، اظهار داشت: تکیه جدی بر ساخت داخل و جلوگیری از واردات غیر ضروری از مهمترین مطالبی بود که در این جلسه مطرح شد چرا که واردات به صنعت کشور آسیب جدی می زند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات خلق الساعه ای که مقامات دولتی می گیرند باعث شده است امنیت تولیدکنندگان مخدوش شود و نمایندگان از مدرس خیابانی خواستند تا در صورت کسب رأی اعتماد از این اقدامات جلوگیری کند.

اکبری تالارپشتی تصریح کرد: بحث تنظیم بازار و گرانی هایی که مردم را دچار آسیب کرده است، از جمله موارد دیگری بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نمایندگان تأکید کردند که این گرانی های افسار گسیخته باید کنترل شود.

کد خبر 4994413

برچسب‌ها

شهر خبر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =