برنامه ریزی اجرای مرحله دوم توزیع بسته‌های حمایتی در فیروزکوه

فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا، ۱۲۰۰بسته معیشتی به ارزش ۴.۵ میلیارد ریال جمع‌آوری و توزیع شده است، گفت: به دنبال اجرای مرحله دوم کمک ها هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی جمارانی ظهر سه شنبه در دیدار با سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران که در محل فرمانداری شهرستان فیروزکوه برگزار شد اظهار داشت: قطعاً مصمم هستیم که حمایت از اقشار آسیب پذیر با کمک خیرین و همکاری و هماهنگی دستگاه‌های حمایتی با محوریت کمیته امداد تا پایان بحران کرونا ادامه داشته باشد و بتوانیم مراحل بعدی توزیع بسته حمایتی را عملیاتی کنیم.

یوسفی جمارانی با تجلیل از این نهاد به دلیل ساماندهی خوب کمک‌های مومنانه و مساعدت‌های مردمی و خیری در باب رفع نیازهای اقشار آسیب پذیر شهرستان در زمان بحران شیوع بیماری کرونا گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا، بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۴.۵ میلیارد ریال در فیروزکوه جمع‌آوری و توزیع شد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با بیان اینکه برای اولین بار با اقدامات صورت گرفته، بانک اطلاعاتی اقشار نیازمند و آسیب‌پذیر فیروزکوه محقق شد، گفت: تهیه بانک اطلاعاتی موجب شد تا بسیاری از افراد که تحت حمایت هیچیک از نهادهای حمایتی قرار نداشتند، بتوانند در بحران کرونا از کمک‌های مردمی و نهادهای حمایتی بهره‌مند شوند.

وی افزود: قطعاً مصمم هستیم که این حمایت‌ها با کمک خیرین و همکاری و هماهنگی دستگاه‌های حمایتی با محوریت کمیته امداد تا پایان بحران کرونا ادامه داشته باشد و بتوانیم مراحل بعدی توزیع بسته حمایتی را عملیاتی کنیم.

پرپنچی نیز در این دیدار اظهار کرد: پشتیبانی‌های همه جانبه کمیته امداد از طرح‌های اشتغالزایی با نظارت و بازرسی این نهاد، حداقل تا پنج سال ادامه دارد و سعی برآن است که در بخش اشتغال‌های مولد اعتبار مازاد هم مطالبه و جذب کنیم تا با این روند اثر بخشی خوبی را در کاهش آمار بیکاری و افزایش اشتغال مولد شاهد باشیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران گفت: این نهاد در شهرستان فیروزکوه در راستای حمایت از طرح‌های اشتغال و پرداخت تسهیلات محدودیت مالی ندارد و امید است با همراهی و کمک فرماندار و بانک‌های عامل قدمی در راه رفع معضل بیکاری برداریم.

کد خبر 4996285

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =