آمادگی دانشگاه پیام نور برای تولید محتوای الکترونیکی سازمان سمت

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: با توجه به شرایط ویژه امسال و شیوع بیماری کرونا، دانشگاه آمادگی خود را برای تولید محتوای الکترونیکی مورد نیاز سازمان سمت اعلام می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، دانشگاه پیام نور و سازمان سمت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

محمدرضا زمانی با عنوان اینکه سازمان سمت برندی در حوزه علوم انسانی است و همه دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور از منابع این سازمان استفاده می‌کنند، گفت: بیش از ۶۰ درصد فعالیت‌های دانشگاه پیام نور در حوزه علوم انسانی است.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های ویژه دانشگاه پیام نور در زمینه زیرساخت‌ها و تولید محتوای الکترونیکی، این دانشگاه می‌تواند در کنار سازمان سمت بسیاری از نیازهای مخاطبان به ویژه جوانان دانشجو را فراهم کند.

رئیس دانشگاه پیام نور افزود: با توجه به شرایط ویژه امسال و شیوع بیماری کرونا، دانشگاه آمادگی خود را برای تولید محتوای الکترونیکی مورد نیاز سازمان سمت اعلام می‌کند.

وی با عنوان اینکه ظرفیت‌های ویژه دانشگاه پیام نور در زمینه تولید محتوای فیزیکی و الکترونیکی می‌تواند در کنار تجربه عظیم سازمان سمت قرار گیرد، اظهار داشت: جوانان بهترین سرمایه‌های ملی کشور هستند و ما باید بتوانیم سهم ویژه ای را در تأمین دانش مورد نیاز آنان داشته باشیم.

زمانی امضای تفاهم نامه را نقطه عطفی برای آغاز همکاری‌های مشترک و مؤثر بین دانشگاه پیام نور و سازمان سمت دانست و اظهار داشت: امید که این دو مجموعه در کنار هم بتوانند علاوه بر چاپ و توزیع کتب، با گسترش فعالیت‌های علمی و پژوهشی در داخل و خارج از کشور، نقشی مهم در انتقال دانش و همچنین رفع چالش‌های اقتصادی موجود داشته باشند.

کد خبر 4998902

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =