۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۲
آموزش فشرده زبان در تهران

سخن برتر دوره‌هایی به صورت فشرده برای آموزش زبان برگزار کرده و زبان آموزان با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند در زمان کمی زبان مورد نظرشان را یاد بگیرند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آموزشگاه زبان سخن برتر یکی از بهترین آموزشگاه‌های زبان در تهران بوده و اساتید مجربی دارد. در این آموزشگاه زبان، ۴ زبان اصلی و مهم دنیا به بهترین نحو آموزش داده می‌شود. سخن برتر دوره‌هایی به صورت فشرده برای آموزش زبان برگزار کرده است و زبان آموزان با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند در زمان کمی زبان مورد نظرشان را یاد بگیرند.

آموزش فشرده زبان انگلیسی

یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای آموزش زبان انگلیسی، یادگیری این زبان به صورت فشرده است. زبان آموزان با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرند. کلاس‌های فشرده زبان انگلیسی در کل هفته برگزار می‌شود، بنابراین مطالب درسی هر روز برای زبان آموزان تکرار می‌شود و به خاطر تکرار و تمرین مداوم، مطالب درسی خیلی خوب در ذهن زبان آموزان باقی می‌ماند. یکی از مهمترین اصول آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی است تکرار و تمرین است و در نتیجه دوره‌های فشرده آموزش زبان یکی از پربازده ترین و مؤثرترین دوره‌های آموزشی است. در دوره‌های فشرده ای که برای آموزش زبان انگلیسی برگزار می‌شود، زبان آموزان طبق یک برنامه ریزی دقیق و روزانه زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند. با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، یادگیری زبان به صورت فشرده، تأثیر بی‌نظیری در یادگیری زبان انگلیسی دارد. شرکت در دوره فشرده زبان انگلیسی موجب می‌شود کلمات و عبارات جدید بیشتر در ذهن زبان آموزان باقی بمانند. یکی دیگر از روش‌های یادگیری سریع زبان، شرکت در کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی می‌باشد.

آموزش فشرده زبان ترکی

زبان ترکی از جمله زبان‌هایی است که افراد زیادی مایل به یادگیری آن هستند. امروزه زبان ترکی به عنوان یکی از زبان‌های مهم دنیا در بسیاری از آموزشگاه‌ها در حال تدریس است و زبان آموزان زیادی به روش‌های مختلف در حال یادگیری این زبان هستند. یکی از بهترین روش‌ها برای آموزش زبان ترکی، یادگیری آن به صورت فشرده است و این روش بازده بسیار خوبی برای زبان آموزان دارد. در حال حاضر ۷۰ میلیون نفر در دنیا به زبان ترکی صحبت می‌کنند و با توجه به این که کشور ترکیه یکی از بهترین مقاصد گردشگری و کاری است، یادگیری زبان ترکی به صورت فشرده کمک بزرگی به افراد می‌کند. زبان آموزانی که آشنایی کمی با زبان ترکی دارند، بهتر است آموزش این زبان را از پایه شروع کنند و نکات گرامری و ساختاری این زبان را به درستی یاد بگیرند.

آموزش فشرده زبان آلمانی

آموزشگاه زبان سخن برتر، دوره‌هایی ویژه برای آموزش فشرده زبان آلمانی در تمام سطوح برگزار می‌کند. این آموزشگاه با توجه به جدیدترین روش‌های آموزشی، زبان آلمانی را به صورت فشرده به زبان آموزان تدریس می‌کند. این روزها، زبان آلمانی یکی از مهمترین زبان‌های دنیا محسوب شده و یادگیری آن برای افرادی که با شرکت‌های آلمانی زبان در حال همکاری هستند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در کلاس‌هایی که به طور فشرده زبان آلمانی تدریس می‌شود، زبان آموزان می‌توانند خیلی زود به مکالمه زبان آلمانی تسلط پیدا کنند و در نتیجه می‌توانند بعد از مدتی به خوبی به این زبان صحبت کنند. در دوره‌های فشرده آموزش زبان آلمانی، اساتید در هر جلسه از کلاس یک اخبار برای زبان آموزان پخش می‌کنند و در نتیجه مهارت شنیداری زبان آموزان تا حد زیادی ارتقا پیدا می‌کند. کلاس‌های فشرده زبان آلمانی در طول هفته چند روز تشکیل می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت روند کلاس‌های فشرده بر تکرار و تمرین مداوم است و در هر جلسه مطالب جدیدی به زبان آموزان آموزش داده می‌شود و همزمان مطالب روزهای قبل نیز برای آنها تکرار می‌شود.

آموزش فشرده زبان فرانسه

زبان فرانسه یکی از پرطرفدارترین زبان‌های دنیا است و این روزها بسیاری از افراد در حال یادگیری این زبان هستند. زبان فرانسه زبان دوم بسیاری از کشورها است و در حال حاضر افراد زیادی در بسیاری از نقاط دنیا به این زبان صحبت می‌کنند. یادگیری این زبان به صورت فشرده یکی از بهترین روش‌ها بوده و نتیجه بسیار خوبی در بر دارد. آموزشگاه زبان سخن برتر، کلاس‌های زبان فرانسه را به صورت فشرده در سطوح مختلف برای زبان آموزان برگزار می‌کند و زبان آموزان با شرکت در آزمون تعیین سطح می‌توانند در کلاس‌های آموزشی این آموزشگاه شرکت کنند. این روزها یادگیری زبان فرانسه به صورت فشرده اهمیت زیادی پیدا کرده است و به ویژه افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان را دارند با شرکت در دوره‌های فشرده می‌توانند به طور کامل به این زبان صحبت کنند. زبان فرانسه، زبان اصلی بخش بزرگی از کشور کانادا، مانند ایالت کبک محسوب می‌شود و با توجه به این که افراد زیادی به کانادا مهاجرت می‌کنند، یادگیری زبان فرانسه باید برای این افراد یکی از مهمترین الویت ها باشد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5005294

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =